Полтавське Держземагенство лобіює «приватизацію» ставків

ПОЛТАВА
12.11.2014, 12:58
Полтавське Держземагенство лобіює «приватизацію» ставків

Управління Держземагенства України в Полтавській області ініціює створення органу, який сприятиме передачі в оренду малих водних об’єктів.

У Полтавському Держземагентстві вважають, що «подальше використання водних об’єктів (ставків) для рибогосподарських потреб в області можливе після передачі їх у користування на умовах оренди».

Про це повідомив перший заступник начальника головного управління Держземагентства у Полтавській області Григорій Шарий.

Держзем лобіює прийняття на рівні Полтавської ОДА відповідного розпорядчого документа, «яким буде визначено структурний підрозділ ОДА, її апарату, чи територіальний органи центральних органів виконавчої влади або РДА з метою необхідності підготовки відповідних матеріалів .

Станом на липень цього року в області обліковується 279 тисяч гектарів земель водного фонду, з якого наразі у оренді 33 тисячі гектарів.


Читайте також:
Мешканці Миргорода не зважають на попередження й заборони, а відтак самочинно спалюють бур'яни та сміття.
09:41
Ні? - Тоді Зе-команда з цим допоможе
вчора, 11:50
На території Пирятинської громади почали споруджувати майданчик для скейтбордингу.
вчора, 09:13
29 років в Україні депутати займаються дерибаном. Їх треба усувати від влади, а замість них ставити українських патріотів.
16 вересня, 19:35
Мешканців міста Хорол які потребують лікування тяжких хвороб або ліквідації наслідків стихійного лиха, забезпечать усім необхідним.
16 вересня, 08:46
Скупчення пасажирів на зупинках через недостатнє число громадського транспорту погіршує санітарно-епідеміологічну ситуацію у Кременчуці.
14 вересня, 11:53