Полтавське міське управління освіти здійснило закупівель майже на 13 млн грн

ПОЛТАВА
25.08.2016, 11:35
Полтавське міське управління освіти здійснило закупівель майже на 13 млн грн

Прес-конференція учасників усеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» з питань моніторингу освітніх тендерів відбулася сьогодні в Полтавській облдержадміністрації.

На ній презентували результати моніторингу тендерів, що проводилися Управлінням освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради в період квітня-серпня цього року.

– Освічене суспільство – стратегічний ресурс держави. Ні для кого не секрет, що сфера освіти в Україні фінансується, втім не так добре, як хотілося б. У цьому контексті питання раціонального використання бюджетних коштів у сфері освіти набуває неабиякої актуальності. Відтак, за процесом має слідкувати громадськість. Саме тому ми проаналізували договори, укладені Управлінням освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради протягом періду квітня-серпня 2016 року, – повідомив представник «Під контролем» Олександр Ткаченко.

Так напередодні нового навчального року Управління освіти здійснило закупівель майже на 13 мільйонів гривень. Цікаво, що 30 закупівель стосуються лише самого харчування. У порівнянні з минулим роком значно збільшилась кількість закупівель, що стосуються канцелярії та підручників. 

Відтепер це відбувається через відповідні системи, як наприклад ProZorro і забезпечує можливість уникнення корупційних схем та відмивання коштів.

Представники «Під контролем» наголосили про важливість подібного моніторингу, адже за їх словами, це дозволить ефективно контролювати відповідні органи та їх закупівлі на державному рівні.

Читайте також:
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
вчора, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56
До послаблення карантину готові лише 13 областей.
22 травня, 18:08
Територію колишнього Градизького маслозаводу, де було стихійне сміттєзвалище, нарешті звільнили від побутових відходів.
22 травня, 13:38
Василь Дрозд створив «республіку», в якій влада в упор не помічає людей.
22 травня, 10:35