Полтавські чиновники закинули бомбосховища: прокурор вимагає привести їх в готовність терміново

ПОЛТАВА
28.11.2014, 13:02
Полтавські чиновники закинули бомбосховища: прокурор вимагає привести їх в готовність терміново

Прокурор Полтавської області Ян Стрелюк назвав незаконною вимогу органів місцевого самоврядування Полтави до жителів багатоповерхівок про самостійне утримування ними бомбосховищ.

Прокурор пригрозив судом чиновникам і органам самоврядування котрі перекладатимуть і далі свої обов’язки на плечі городян:

«Громадяни не повинні утримувати бомбосховища у тих будинках, яких вони проживають. Це згідно з законом або компетенція виключно органів місцевого самоврядування, або органів державної влади».

Ян Стрелюк повідомив, що перевірка об’єктів цивільного захисту засвідчила що вони перебувають зараз у неналежному стані. Органи державної влади та місцевого самоврядування ними фактично не опікуються:

«У кожному місті, районі, області балансоутримувач об’єктів цивільного захисту займає споглядацьку позицію в цій сфері. Кожному з них внесено прокурором подання про порушення вимог законодавства щодо утримання об’єктів цивільного захисту та зобов’язано невідкладно вжити заходів, спрямованих на приведення цих об’єктів у належний для використання стан».

За словами правоохоронця прокурорська перевірка також виявила бомбосховища які використовуються місцевою владою не за призначенням.


Читайте також:
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
вчора, 11:47
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
вчора, 08:40
За попередніми даними поліція затримала 24 особи.
вчора, 06:29
Цьому передували вечірні сутички поліціянтів з місцевими жителями, які заблокували дорогу до медичного закладу.
20 лютого, 20:16
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
20 лютого, 17:14
Паніка щодо евакуйованих із Китаю здійняла хвилю обурення.
20 лютого, 10:52