Полтавські навчальні заклади порушують прозорі закупівлі

ПОЛТАВА
22.11.2016, 17:13
Полтавські навчальні заклади порушують прозорі закупівлі

Під час мониторингу дотримання процедури прозорих закупівель у навчальних закладах області виявлено низку порушень – про це йшлося під час круглого столу на тему: «Публічні закупівлі у сфері освіти в Полтавській області».

Серпневий перехід освітніх закладів до системи «ProZorro» мав би зекономити чималі кошти не лише для галузі освіти, а й для інших суспільних ланок життя. Хоча, насправді, все не так добре, як би того хотілося.

Експерт проекту «Під громадським контролем: моніторинг публічних закупівель у Полтавській області» Андрій Остапенко розповів про чималу кількість порушень, які заважають нормальній процедурі закупівель у системі «ProZorro».

– Загалом, коли ми вивчали плани закупівель освітян, то зафіксували випадки порушення строку оприлюднення цих документів, відсутність у планах очікуваної вартості покупки, дати затвердження планів різних строків. Хоча, порушення не мали системного характер, проте ми мусимо відреагувати на це – зауважив Андрій Остапенко.

За його словами, до навчальних закладів будуть направлені відповідні листи. На сьогоднішній день їх підготовлено орієнтовно 47. 


Читайте також:
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
вчора, 11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
24 травня, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56