Полтавські вогнеборці похизувалися спецавто від німецьких благодійників

ПОЛТАВА
10 травня, 19:24
Полтавські вогнеборці похизувалися спецавто від німецьких благодійників

Громада міста Ляйнфельден-Ехтердінґен чим може допомагає Україні. Днями із Німеччини приїхав важливий для пожежників транспортний засіб.

Відповідний фотозвіт оприлюднила пресслужба Полтавського обласного управління Державної служби України із надзвичайних ситуацій. Наголошується, що автомобіль зв'язку та освітлення знаходиться в Аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення.

Зі слів вогнеборців, транспортний засіб укомплектований електростанцією потужністю 41 кВт та освітлювальною щоглою із прожекторами. Спецавто призначене для енергозабезпечення об'єктів у разі аварійного відключення від електромережі.

«Раніше цей автомобіль використовувався пожежною частиною міста Ляйнфельден-Ехтердінґен. Тепер обслуговує потреби полтавських надзвичайників. Дякуємо за допомогу всім причетним до отримання та доставлення автомобіля», — повідомили у ГУ ДСНС Полтавщини.

Як і годиться, медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що естонські рятувальники допомагатимуть розміновувати визволені райони України. Підтримка у складні часи вкрай важлива.

Читайте також:
Полтава
Чим активніше тиловики допомагатимуть фронтовикам, тим безжальніше нищитимуть ворога. Кожна гривня вартує життя наших воїнів.
26 червня, 08:27
Полтава
Захисники України отримають необхідне обладнання для ефективного нищення ворога. Полтавський край забезпечить озброєнням.
24 червня, 06:07
Полтава
Поки полтавські «зелені ямщики» задорого купують амуніцію коштом платників податків, в області діє інша схема. Люди вкладаються у перемогу.
18 червня, 06:01
Полтава
Невеликі за кількістю населення громади Полтавщини показують приклад владі обласного центру. «Зелені ямщики» воліють не помічати війну.
12 червня, 21:41
Полтава
Захисники 58-ї Окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського воюють в одній із гарячих точок. Їм допомагають тиловики.
30 травня, 21:46
Полтава
Для наших фронтовиків украй важливо відчувати постійну підтримку тилу. Якщо здамося ми — воїни втратять мотивацію та будуть зневірені.
19 травня, 08:48