Естонські рятувальники допомагатимуть розміновувати визволені райони України

СВІТ
02 січня, 20:54
Естонські рятувальники допомагатимуть розміновувати визволені райони України

Ліквідовувати вибухонебезпечні знахідки російської окупаційно-терористичної присутності на Півночі, Півдні та Сході стане легше.

Про це повідомляє пресцентр на офіційному Telegram-каналі Державної служби України з надзвичайних ситуацій, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що виявляти та знешкоджувати російські міни вітчизняним фахівцям тепер допомагатимуть досвідчені рятувальники з Естонської республіки.

«Естонська рада порятунку надала допомогу ДСНС України в обладнанні для розмінування територій. Естонські колеги передали нашим рятувальникам техніку та обладнання, а також провели тренінг з фахівцями ДСНС щодо її практичного використання.

Підтримка у складні часи вкрай важлива. Вона дає сили рухатися вперед, до Перемоги! Ми дякуємо нашим естонським колегам за допомогу і словом, і ділом», – відзвітували у пресцентрі ДСНС України.

Також "Останній Бастіон" нагадує читачам, що сили Територіальної оборони Київщини показали знищувачів російських "Гераней", тобто безпілотників "Шахед" іранського виробництва.

Естонські рятувальники допомагатимуть розміновувати визволені райони України_1
Читайте також:
Полтава
Вкрай необхідне спеціальне обладнання і транспорт сприятимуть порятунку життів українців. Європейська підтримка України не зупиняється.
02 листопада, 18:53
Життя
Гасити займання, рятувати цивільних і долати наслідки російських ракетних ударів на Львівщині стане легше завдяки європейській допомозі.
10 січня, 17:58
Війна
"Унаслідок обстрілів у нас травмовано 3 чоловіків, 1 жінку й 1 дитину"
29.12.2022, 16:40
Полтава
На території лісового масиву поблизу села Цибулі сталося займання лісової підстилки на площі 0,5 гектара.
08.10.2021, 14:07
Новини
Спостерігати за масштабним спортивним дійством можуть усі охочі.
26.09.2021, 10:17
Полтава
У селі Гриньки Кременчуцького району не можуть загасити поверхневі поклади торфу загальною площею 3,5 гектара.
14.09.2021, 09:53