Полтавських лікарів женуть у безоплатну відпустку

ПОЛТАВА
01.10.2014, 11:45
Полтавських лікарів женуть у безоплатну відпустку

У казначействі немає чим виплачувати зарплати медикам. Департамент охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації рекомендував лікарям області відправитися у відпустку за власний рахунок. Поки на 5 днів.

За словами чиновників, в області не вистачає грошей щоб виплачувати лікарям весь заробіток. Тому всюди працівникам галузі охорони здоров’я на Полтавщині запропонували взяти відпустки власним коштом на 5 робочих днів.

Як пише Полтава Онлайн, один з медиків Полтавської обласної клінічної лікарні на правах анонімності повідомив, що пропозиція керівництва носить примусовий характер.

Чиновники облоздорову звинувачення відкидають, та запевняють що примусу немає – лікарям тільки радять, та пояснюють, що в країні складна ситуація.

При цьому в департаменті відзначили, що компенсацій вимушених відпусток лікарів, як це було у 2011 році, цього разу не буде.


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00