Полтавський педагогічний університет відсвяткував 105-річчя

ПОЛТАВА
10.12.2019, 09:09

Полтавському національному педагогічного університету виповнилося 105 років.

9 грудня простора зала Полтавського театру імені Гоголя зібрала деканів, доцентів, професорів, студентів ПНПУ з нагоди святкування 105 річниці заснування вузу.

Заклад пройшов довгий і кропіткий шлях від маленького учительського інституту до національного університету з 7 факультетами.

Університет випустив у світ десятки випускників, серед яких є видатні педагоги та науковці.

Гордістю ПНПУ є український народний хор «Калина», який відзначив своє 40-ліття і вважається одним з найкращих хорових колективів України.

Зі своїм засновником та постійним художнім курівником Григорієм Левченком хор вже багато років гідно представляє українське музичне мистецтво не лише в Україні, а і за кордоном. «Калина» побувала у Бельгії, Німеччині, Швейцарії, Австрії, Італії, Туреччині та інших країнах, брала участь у численних телеконкурсах, всеукраїнських оглядах художньої самодіяльності, фестивалях народної творчості.

У наступному році відзначить свій 50-літній ювілей ще одна перлина університету – ансамбль спортивного бального танцю «Грація». За популяризацію танцювального мистецтва і спорту, перемоги на міжнародних і всеукраїнських чемпіонатах, фестивалях і конкурсах ансамбль спортивного бального танцю «Грація» здобув почесне звання «народний».

Вже декілька десятиліть народний самодіяльний ансамбль «Весна» допомагає майбутнім педагогам зрозуміти запальні українські танці й усвідомити своєрідність і неповторність національних хореографічних надбань.

Читайте також:
Абітурієнти з окупованих військами РФ грузинських територій будуть зараховані до вищих навчальних закладів країни без обов'язкових іспитів.
07 липня, 10:32
Міністр освіти поки не уявляє, як першокласники зможуть піти в школу дистанційно
04 липня, 16:50
Випускники шкіл за бажанням можуть скласти ДПА у формі ЗНО.
17 червня, 12:35
Впровадження реформи в галузі освіти передбачає скорочення шкіл і оптимізацію бюджетних витрат на них.
06 червня, 10:10
Абітурієнти можуть вступити майже до 100 закладів.
02 червня, 18:09
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51