Полтавський педагогічний університет відсвяткував 105-річчя

ПОЛТАВА
10.12.2019, 09:09

Полтавському національному педагогічного університету виповнилося 105 років.

9 грудня простора зала Полтавського театру імені Гоголя зібрала деканів, доцентів, професорів, студентів ПНПУ з нагоди святкування 105 річниці заснування вузу.

Заклад пройшов довгий і кропіткий шлях від маленького учительського інституту до національного університету з 7 факультетами.

Університет випустив у світ десятки випускників, серед яких є видатні педагоги та науковці.

Гордістю ПНПУ є український народний хор «Калина», який відзначив своє 40-ліття і вважається одним з найкращих хорових колективів України.

Зі своїм засновником та постійним художнім курівником Григорієм Левченком хор вже багато років гідно представляє українське музичне мистецтво не лише в Україні, а і за кордоном. «Калина» побувала у Бельгії, Німеччині, Швейцарії, Австрії, Італії, Туреччині та інших країнах, брала участь у численних телеконкурсах, всеукраїнських оглядах художньої самодіяльності, фестивалях народної творчості.

У наступному році відзначить свій 50-літній ювілей ще одна перлина університету – ансамбль спортивного бального танцю «Грація». За популяризацію танцювального мистецтва і спорту, перемоги на міжнародних і всеукраїнських чемпіонатах, фестивалях і конкурсах ансамбль спортивного бального танцю «Грація» здобув почесне звання «народний».

Вже декілька десятиліть народний самодіяльний ансамбль «Весна» допомагає майбутнім педагогам зрозуміти запальні українські танці й усвідомити своєрідність і неповторність національних хореографічних надбань.

Читайте також:
До Полтави завітало близько 200 учасників із різних куточків України.
17 січня, 11:48
З 15 січня в Україні розпочалася реєстрація педагогів початкових класів на проходження сертифікації.
16 січня, 09:15
Представники нової влади продовжують вносити зміни до багатьох сфер життя країни.
13 січня, 09:15
Міністерство освіти підготує тести цьогорічного ЗНО для слабозорих громадян.
03 січня, 19:00
Невдовзі в Україні поменшає вищих навчальних закладів, а система їх фінансування істотно зміниться.
12.12.2019, 10:35
Виплата заробітної плати «в конвертах» – тягар сучасності
вчора, 16:45