Полтавський нардеп-свободівець став зіркою… сайту сепаратистів «Русская весна»

ПОЛТАВА
15.10.2014, 06:33
Полтавський нардеп-свободівець став зіркою… сайту сепаратистів «Русская весна»

Недарма наш Великий Кобзар писав колись: «не так тії вороги, як добрії люди…». Останнім часом і справді ніхто, здається, не зробив більше шкоди для України, для її іміджу, як… партія «Свобода». Починаючи від різних заворушок у парламенті, які путінська пропаганда роздмухувала на увесь світ із зойками: «Бачте, що у них твориться!». І закінчуючи локальними епізодами типу побиття трійцею депутатів від «Свободи» (Мірошниченко, Бенюк, Ільєнко) гендиректора «Першого національного» Ігоря Пантелеймонова. І чим більше депутати давали волю рукам, тим більше потирали руки у Москві: «Ох, як добре! Ану, дайте ще комусь по шиї, дайте! Дайте!..».

Щоправда, віднедавна ініціативу працювати на «московську картинку» частково перехопив Олег Ляшко… Але і свободівці не відстають!

Ось і цими днями добре поживив «сенсаціями» російсько-антиукраїнську журналістику інший нардеп від «Свободи» – Юрій Бублик. Він виявився одним з небагатьох, кого зацитував навіть найворожіший для кожного українця сайт – головний рупор сепаратистів «Русская весна».

Ось що з посиланням на нардепа Бублика написали тут 13 жовтня (цитуємо мовою оригіналу):

Психически больной командир батальона «Полтавщина» прострелил бедро мариупольцу и подбросил гранаты в его машину

Илья Кива больше не комбат батальона «Полтавщина». Это сообщил журналистам кандидат в народные депутаты Юрий Бублик на сегодняшней пресс-конференции. По его словам, батальон с самого начала формировался под назначение Ильи Кивы командиром, и не справился со своими обязанностями.

— Сначала существовал батальон «Полтава», который достойно проявил себя на службе в восточных областях, и была рота «Мирный», должность командира которого, по информации из МВД, была вакантна. Потом их объединили в батальон «Полтавщина» с единственной целью — назначить командиром Илью Киву, который имеет непогашенную судимость и является психически больным. У меня есть справки об этом.

Он даже грозил своим бойцам — угрожал убить в спину в первом же бою. Потом на одном из блокпостов в Мариуполе, по свидетельствам местных жителей и бойцов, прострелил бедро местному жителю, а затем, чтобы сымитировать задержание, подбросил в его автомобиль гранаты. А когда понял, что дело «пахнет керосином», то вообще скрылся из расположения своей роты, — сообщил Юрий Бублик.

Как сообщил Юрий Васильевич, теперь судьба Кивы очевидна для руководства МВД. В то же время, кандидат в нардепы сообщил, что в зоне так называемой АТО несут службу, в том числе, и командуют подразделениями люди с погашенными судимостями, и хорошо себя проявляют. Он не исключает, что Илье Киве тоже хотели дать шанс показать себя с лучшей стороны.

Повторимося, цю інформацію цитує головний рупор сепаратистів – сайт «Русская весна». А це означає лише одне: якщо інформацію поширюють наші вороги – значить, щось тут не так… Значить, ті, хто її розповсюджує мимоволі стають союзниками ворога. У даному випадку в такій ролі опинився і Юрій Бублик. Воленс-ноленс, але факт є фактом…

Про коментарі до цієї інформації ми промовчимо. Без валідолу читати важкувато… І все ж таки, коли хтось ризикне, то тут: http://rusvesna.su/news/1413226437

Павло БУРБА. 


Читайте також:
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
07:00
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
вчора, 12:15
Кременчуцький навчально-виховний комплекс №2, розташований у мікрорайоні Ревівка, поповнився власною сонячною електростанцією.
вчора, 09:42
На місці зруйнованої більшовицькими окупантами у 1930-х роках миргородської Малої церкви з'явиться величний храм Всіх Святих ПЦУ.
24 вересня, 11:26
Понад 300 тисяч гривень спрямують депутати Гадяча на покращення медицини, освіти та житлово-комунального господарства громади.
23 вересня, 10:33