Полтавський учень - переможець XI-го Міжнародного конкурсі баяністів-акордеоністів

ПОЛТАВА
09.05.2018, 11:58
Полтавський учень - переможець XI-го Міжнародного конкурсі баяністів-акордеоністів

З 27 по 30 квітня пройшов XI-й Міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «Perpetuum mobile» у м. Дрогобич Львівської області на базі Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, де учень Полтавської міської школи мистецтв "Мала академія мистецтв"  ім. Раїси Кириченко, Богдан Слив’як у номінації віком до 12 років включно, зігравши три твори, став лауреатом I-го ступеню, узяв участь у Гала-концерті, як переможець.

До складу журі входили відомі діячі культури та мистецтва, науковці та педагоги, організатори національних та міжнародних конкурсів.

Географія учасників включала представників з України, Білорусі, Литви, Латвії, Казахстану, Польщі, Словакії, Італії, Хорватії.

Голова журі Володимир Зубицький композитор, заслужений діяч мистецтв, виконавець-віртуоз, лауреат міжнародних конкурсів вручив Богдану запрошення на Італійський міжнародний конкурс «Premia lansiano» який відбудеться з 25 вересня по 01 жовтня, м. Ланчано, Италия.

Член журі Бальчунас Г. (Литва), переможець Богдан Слив'як та голова журі Зубицький В. (Італія)

Читайте також:
Найвищі показники захворюваності в Полтавському та Диканському районах.
15:55
Молодий чоловік поцупив гумовий фалоімітатор
13:50
Меморіальну табличку протопресвітеру Української Автокефальної Православної Церкви, крутянцю Демидові Бурку відкриють у Полтаві.
11:00
Зима 2019-2020 років все більше нагадує весну.
06:40
Подія сталася у ніч із 24 на 25 січня.
25 січня, 12:06
Захід пройшов у Полтавській обласній бібліотеці.
24 січня, 18:30