Полтавську мотанку презентують у Києві

МИСТЕЦТВО
21.09.2022, 09:36
Полтавську мотанку презентують у Києві

Цієї п'ятниці, 23 вересня, у столиці розпочинається двотижнева виставка Міжнародного мистецького перфомансу "Київський розпис".

Головною родзинкою заходу, за словами організаторів, стане презентація специфічних робіт в етностилі полтавської фотохудожниці Яни Катраник.

Про це йдеться у прес-анонсі на офіційній Facebook-сторінці Національного музею Тараса Шевченка, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Також у рамках дійства заплановано проведення прем'єрного перформансу просто неба під назвою "Буде тобі враже…" для всіх відвідувачів.

«Наша мета – наочна демонстрація сили народного спротиву агресії російської федерації. Учасники перформансу: відома фотохудожниця з Полтави Яна Катраник, київський Театр сценічного костюма "TAN DEM" під керівництвом Тетяни Чечулинської, маємо надію вітати на заході рівненсько-житомирський гурт "Енджі Крейда" з піснею Людмили Горової. Майстри й майстрині київського розпису представлять свої візерункові мистецькі погляди на історичні місцини столиці», – прокоментували організатори.

Увага! Відкриття виставки, яка триватиме до 16 жовтня, відбудеться 23 вересня о 16:00 у Національному музеї Тараса Шевченка.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що синонімічність "українського націоналізму" і всього "українського" становить загрозу для існування "русскава міра".

Читайте також:
Мистецтво
На Sundance 2023 буде представлено 110 повнометражних фільмів із 28 країн, більшість з яких — світові прем’єри.
20 січня, 14:28
Мистецтво
Глава Мінкульту Литви пропонує помістити російську культуру «на карантин»
09 січня, 11:20
Мистецтво
До 125-річчя від дня народження поета, письменника та перекладач Володимира Сосюри
06 січня, 21:05
Мистецтво
Справжній символ господарювання малоросів із самозваної Російської "Православної Церкви" в Україні та наруги над нашою культурою спадщиною.
29.12.2022, 18:18
Мистецтво
Упізнаваний в Україні та за її межами символом знищення культурної спадщини Чернігівщини підлягає повноцінному відновленню з нуля.
27.12.2022, 21:12
Мистецтво
За роки незалежності наша політика була лише інструментом у руках олігархів. Саме вони вирішували, куди йти Україні – в Європу чи в росію.
20.12.2022, 06:49