Полтавську мотанку презентують у Києві

МИСТЕЦТВО
21 вересня, 09:36
Полтавську мотанку презентують у Києві

Цієї п'ятниці, 23 вересня, у столиці розпочинається двотижнева виставка Міжнародного мистецького перфомансу "Київський розпис".

Головною родзинкою заходу, за словами організаторів, стане презентація специфічних робіт в етностилі полтавської фотохудожниці Яни Катраник.

Про це йдеться у прес-анонсі на офіційній Facebook-сторінці Національного музею Тараса Шевченка, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Також у рамках дійства заплановано проведення прем'єрного перформансу просто неба під назвою "Буде тобі враже…" для всіх відвідувачів.

«Наша мета – наочна демонстрація сили народного спротиву агресії російської федерації. Учасники перформансу: відома фотохудожниця з Полтави Яна Катраник, київський Театр сценічного костюма "TAN DEM" під керівництвом Тетяни Чечулинської, маємо надію вітати на заході рівненсько-житомирський гурт "Енджі Крейда" з піснею Людмили Горової. Майстри й майстрині київського розпису представлять свої візерункові мистецькі погляди на історичні місцини столиці», – прокоментували організатори.

Увага! Відкриття виставки, яка триватиме до 16 жовтня, відбудеться 23 вересня о 16:00 у Національному музеї Тараса Шевченка.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що синонімічність "українського націоналізму" і всього "українського" становить загрозу для існування "русскава міра".

вибір редакції
Читайте також:
Мистецтво
Автори хайку з 50 країн світу 16 мовами написали вірші, присвячені Україні
05 вересня, 16:05
Мистецтво
Лише у Венеції міг сформуватися найкращий у світі колорист і портретист, який зумів зобразити живу душу людини на полотні...
27 серпня, 20:36
Мистецтво
У мадридському музеї Прадо, в одному із залів, скромно у куточку висить портрет молодого ченця. Напрочуд сучасна особа.
24 серпня, 19:45
Мистецтво
Творцю лабораторії екстремальної літератури та медіатору інтелектуального дискомфорту Дмитрові Савченку: осанна!
21 серпня, 20:27
Мистецтво
Зібрані під час фестивалю гроші спрямують на підтримку поранених воїнів-кінематографістів, а також української кіноіндустрії
31 липня, 14:32
Мистецтво
На аукціоні будуть виставлені роботами відомих художників.
31 липня, 12:35