Полтавську мотанку презентують у Києві

МИСТЕЦТВО
21.09.2022, 09:36
Полтавську мотанку презентують у Києві

Цієї п'ятниці, 23 вересня, у столиці розпочинається двотижнева виставка Міжнародного мистецького перфомансу "Київський розпис".

Головною родзинкою заходу, за словами організаторів, стане презентація специфічних робіт в етностилі полтавської фотохудожниці Яни Катраник.

Про це йдеться у прес-анонсі на офіційній Facebook-сторінці Національного музею Тараса Шевченка, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Також у рамках дійства заплановано проведення прем'єрного перформансу просто неба під назвою "Буде тобі враже…" для всіх відвідувачів.

«Наша мета – наочна демонстрація сили народного спротиву агресії російської федерації. Учасники перформансу: відома фотохудожниця з Полтави Яна Катраник, київський Театр сценічного костюма "TAN DEM" під керівництвом Тетяни Чечулинської, маємо надію вітати на заході рівненсько-житомирський гурт "Енджі Крейда" з піснею Людмили Горової. Майстри й майстрині київського розпису представлять свої візерункові мистецькі погляди на історичні місцини столиці», – прокоментували організатори.

Увага! Відкриття виставки, яка триватиме до 16 жовтня, відбудеться 23 вересня о 16:00 у Національному музеї Тараса Шевченка.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що синонімічність "українського націоналізму" і всього "українського" становить загрозу для існування "русскава міра".

Читайте також:
Мистецтво
У світі вона відома як австрійсько-американська акторка та винахідниця. На жаль, її українське минуле досі припадало чималим шаром пилу.
28 липня, 06:25
Мистецтво
Обрання Мазепи відбулося після того, як на попереднього Гетьмана московські вельможі скинули вину за невдалий похід на Крим.
25 липня, 06:05
Мистецтво
Музикант помер 15 липня в районі Ґранада-Гіллз у Лос-Анджелесі. До свого 95-річчя він не дожив шість днів.
23 липня, 09:35
Мистецтво
Як перетворити людину на раба: моторошні одкровення Джорджа Орвелла.
22 липня, 18:03
Мистецтво
Gezweirdo презентує новий трек «Fire Love Sound Time».
13 липня, 15:04
Мистецтво
За словами артистки, пісня «Хочу ще» буквально народилася уві сні.
12 липня, 12:45