Помер один із фундаторів Народного руху України, "совєтський" дисидент Богдан Чорномаз

05 квітня, 16:45
Помер один із фундаторів Народного руху України, "совєтський" дисидент Богдан Чорномаз
Фото: svitppt.com.ua

"Людина високої внутрішньої культури, закоханий у свою родину і Україну".

Після тяжкої тривалої хвороби пішов із життя радянський дисидент, один із фундаторів Народного руху України, колишній голова Секретаріату ОУН, кандидат історичних наук Богдан Чорномаз.

Про це у себе на сторінці повідомив лідер ОУН(м) Богдан Червак.

“Я знав Богдана багато років. Людина високої внутрішньої культури, без комплексів меншовартості, закоханий у свою родину і Україну. Останні роки в основному спілкувалися телефоном. Богдан мав намір видавати документи, публікувати статті й монографії про діяльність похідних груп ОУН у центрі і на сході України...У нього було безліч планів і задумів. Яка важка втрата...”, — написав Червак.

Червак також повідомив про риси характеру політика, які його характеризують: він пишався, що має змогу розповідати молоді про героїчне минуле українського народу, а ще був працелюбом, “яких мало”. 

Читайте також:
Про соціологію ватяної субстанції.
вчора, 11:26
Російськомовна громада Латвії, що складає чи не половину населення країни, боляче сприймає правду на тему окупації та русифікації Балтії.
13 квітня, 10:23
Він відомий у всьому світі як «парох концтабору Майданек».
25 березня, 22:25
Президент Франції закликав істориків пришвидшити оприлюднення раніше таємних архівних документів, пов'язаних із війнами в Алжирі.
13 березня, 07:59
Трюїзмом, або по-нашому загальником, є ставлення як посполитої біомаси, так і просунутої меншості будь-якого суспілля до пам'ятників.
01 березня, 13:34
Влада в Україні змінилася, а родичі полеглих у центрі Києва взимку 2013-2014 протестувальників марно сподіваються покарати винних.
20 лютого, 08:59