Помер один із фундаторів Народного руху України, "совєтський" дисидент Богдан Чорномаз

05.04.2021, 16:45
Помер один із фундаторів Народного руху України, "совєтський" дисидент Богдан Чорномаз
Фото: svitppt.com.ua

"Людина високої внутрішньої культури, закоханий у свою родину і Україну".

Після тяжкої тривалої хвороби пішов із життя радянський дисидент, один із фундаторів Народного руху України, колишній голова Секретаріату ОУН, кандидат історичних наук Богдан Чорномаз.

Про це у себе на сторінці повідомив лідер ОУН(м) Богдан Червак.

“Я знав Богдана багато років. Людина високої внутрішньої культури, без комплексів меншовартості, закоханий у свою родину і Україну. Останні роки в основному спілкувалися телефоном. Богдан мав намір видавати документи, публікувати статті й монографії про діяльність похідних груп ОУН у центрі і на сході України...У нього було безліч планів і задумів. Яка важка втрата...”, — написав Червак.

Червак також повідомив про риси характеру політика, які його характеризують: він пишався, що має змогу розповідати молоді про героїчне минуле українського народу, а ще був працелюбом, “яких мало”. 

Читайте також:
Війна
На жаль, кількість загиблих Захисників щодня росте, і це рішення перезріло.
02 жовтня, 21:40
Опінії
День, коли ми вшановуємо тих, хто тримає небо й землю України, і тих, хто віддав своє життя за нашу свободу.
01 жовтня, 21:29
Позиція
Держава повинна мати обличчя!
30 вересня, 14:06
Опінії
Навіщо потрібен національний ритуал?
29 вересня, 13:43
Війна
Цей меморіал — гідний символ шани та вдячності мужньому воїну, який пожертвував своїм життям заради незалежності України.
28 вересня, 15:00
Позиція
ПЕТИЦІЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ. НАЦІОНАЛЬНИЙ РИТУАЛ ШАНИ ЗАГИБЛИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ.
26 вересня, 11:35