Помер видатний композитор Мирослав Скорик

ПОЛІТИКА
01 червня, 20:48
Помер видатний композитор Мирослав Скорик
Фото: varianty.lviv.ua

Скорик помер на 82-му році життя.

У понеділок, 1 червня, помер видатний український композитор Мирослав Скорик. Композитор пішов життя на 82-му році життя.

Про це повідомив головний режисер Національної опери України імені Т. Г. Шевченка Анатолій Солов'яненко у себе на сторінці у Фейсбук.

«Відійшов у вічність видатний митець і щирий, надійний друг – Мирослав Михайлович Скорик», – написав Солов'яненко.

13 липня Мирославу Скорику виповнилося б 82 роки. Він — автор музики до фільму Параджанова «Тіні забутих предків», «Гуси-лебеді летять», «Високий перевал», автором твору «Мелодія» та інших стрічок.

Нагадаємо, що Мирослав Скорик – львів’янин, що подарував світу безліч музичних шедеврів, відомий далеко за межами України.

Мирослав Скорик – всесвітньо відомий композитор та диригент. Його твори виконуються у десятках країнах світу, зокрема в США, Канаді, Австралії, Франції, Німеччині, Австрії, та країнах Балтії. Скорик також виступав виконавцем власних творів як диригент та піаніст.
Також композитор створив низку творів, серед яких опера «Мойсей» за поемою Івана Франка та балети «Перехрестя», «Каприси», які йдуть на сцені Національної опери України.

Читайте також:
Він був не лише майстром спорту з вільної боротьби, але й відданим сином гордого аварського народу, яким його і пам’ятатимуть.
03 липня, 15:49
Чому Людмила Руденко заслуговує бути у першому десятку видатних людей Полтавщини.
13 червня, 10:00
Саме у Полтаві борець із російським самодержавством розкрив свій письменницький талант.
11 червня, 13:00
На Заході він відомий як Авіценна.
09 червня, 16:40
Освітяни нагадують, що громадяни віком 18-19 років можуть бути призвані на службу лише за власним бажанням.
14:40
Днями Ілля Кива вчергове «відзначився».
вчора, 20:46