Помер видатний композитор Мирослав Скорик

ПОЛІТИКА
01.06.2020, 20:48
Помер видатний композитор Мирослав Скорик
Фото: varianty.lviv.ua

Скорик помер на 82-му році життя.

У понеділок, 1 червня, помер видатний український композитор Мирослав Скорик. Композитор пішов життя на 82-му році життя.

Про це повідомив головний режисер Національної опери України імені Т. Г. Шевченка Анатолій Солов'яненко у себе на сторінці у Фейсбук.

«Відійшов у вічність видатний митець і щирий, надійний друг – Мирослав Михайлович Скорик», – написав Солов'яненко.

13 липня Мирославу Скорику виповнилося б 82 роки. Він — автор музики до фільму Параджанова «Тіні забутих предків», «Гуси-лебеді летять», «Високий перевал», автором твору «Мелодія» та інших стрічок.

Нагадаємо, що Мирослав Скорик – львів’янин, що подарував світу безліч музичних шедеврів, відомий далеко за межами України.

Мирослав Скорик – всесвітньо відомий композитор та диригент. Його твори виконуються у десятках країнах світу, зокрема в США, Канаді, Австралії, Франції, Німеччині, Австрії, та країнах Балтії. Скорик також виступав виконавцем власних творів як диригент та піаніст.
Також композитор створив низку творів, серед яких опера «Мойсей» за поемою Івана Франка та балети «Перехрестя», «Каприси», які йдуть на сцені Національної опери України.

Читайте також:
Іван Курпа – захисник Сталінграду і в'язень сталінських концтаборів розповів нам історію про те, як воював і за що сидів 15 років.
вчора, 20:59
Історія найуспішнішого українського бізнесмена — Митрополита Шептицького.
29 липня, 20:52
Репресований 1932 року представник дворянства Павло Ганько мав тавро обвинуваченого в «контрреволюційній агітації й саботажі»
29 липня, 10:05
Раніше дівчина стала першою українкою, яка змогла зійти на Еверест.
27 липня, 20:34
Виповнилося 168 років від дня народження Володимира Короленка
27 липня, 18:15
Сьогодні святкує свій день народження Головний редактор Останнього Бастіону Дмитро Савченко
27 липня, 12:10