Помічниця "Слуги коломийського народу" Сергія Козиря опинилася у партії Путіна

КРИМІНАЛ
31.08.2023, 14:30
Помічниця "Слуги коломийського народу" Сергія Козиря опинилася у партії Путіна

Ольга Осипенко працює на росіян та балотується на псевдовиборах від партії "Єдіная Росія"

Помічниця народного депутата України від Слуги народу Сергія Козиря Ольга Осипенко працює на росіян та балотується на псевдовиборах від партії "Єдіная Росія".

Її прізвище опубліковане серед інших 191 кандидатів то так званого "Законодатєльного собранія" Херсонської області.

Ольга Осипенко балотується під високим номером 7, що дає їй майже стовідсоткову гарантію отримати на псевдовиборах мандат псевдодепутатки.

Помічниця

Осипенко нещодавно була помічницею Сергія Козиря, а до його радницею.


Ще раніше вона допомагала Іллі Киві.

Помічниця
Помічниця
Помічниця

Ольга працює заступницею керівника окупаційного Управління Федеральної служби державної реєстрації, кадастру та картографії по Херсонській області.

Ольга Осипенко в окупованому Новотроїцькому на Херсонщині (фото від орієнтовно 17 серпня)
Ольга Осипенко в окупованому Новотроїцькому на Херсонщині (фото від орієнтовно 17 серпня)

Привів її в команду до нардепа один із членів групи «Шахтарі» в ОДА Артем Гінзбург – родич вже колишньої дружини Козиря.


Як і Осипенко, Гінзбург займався у Херсонській ОДА проблемами транспорту.

ПомічницяОльга була орендарем паркування в районі залізничного вокзалу, який у сезон використовують як нелегальний автовокзал. Офіційно там працював ФОП Шмагановський, але кінцевим бенефіціаром була саме Осипенко та її одеські колеги.

Це місце вона отримала через тісну дружбу з херсонськими поліцейськими. Її зірка зійшла на поліцейському небосхилі після налагодження співпраці із тодішнім заступником начальника ГУПП у Херсонській області Олександром Анохіним.

А Гінзбург, за родом своєї діяльності, якраз мав стежити, щоби в області не було нелегальних перевезень.
 

Але, за літні місяці ніхто нелегальних перевізників так і не поборов. Нагадаємо, що раніше Осипенко була помічницею нардепів Негоя та Одарченка та активно захищала Владислава Мангера.

ПомічницяЇї колишній патрон Ілля Кива навіть намагався взяти Мангера на поруки, але коли про це дізналися у партії ОПЗЖ, він передумав, послався на зайнятість і до суду не прийшов.​

Джерело: Мост

Читайте також:
Війна
Причиною падіння літака могла стати «дружня» робота російської ППО
28 березня, 17:50
Війна
Як скоро московські загарбники знову посунуть свої озброєні багатотисячні орди на захід від Ростова-на-Дону, одному Всевишньому відомо...
22 березня, 13:41
Політика
Пекін і Тель-Авів мають спільну мету, яка полягає у знищенні мусульманської громади. Для першого це уйґури, для другого — палестинці.
13 березня, 12:38
Війна
На російські самовиправдання українцям має бути байдуже. Агресор зі Сходу прагне дегуманізації жертви, яку публічно записує до терористів.
08 березня, 08:18
Війна
У кремлівського бункерного діда горять плани взяти Київ та Одесу за 3 дні. Тепер до їхньої реалізації залучені загони чорношкірих бойовиків.
27 лютого, 14:56
Світ
Комуністична диктатура з осердям у Пекіні не ховає хижих намірів щодо «не ханьских народів». Молох китайського ГУЛАГу робить із людей зомбі.
21 лютого, 14:53