Помічник ексрегіонала Артема Пшонки увійшов до політради «Слуг народу»

19 березня, 11:34
Помічник ексрегіонала Артема Пшонки увійшов до політради «Слуг народу»

"Господар" кордону і прокуратури Харківщини та Сумщини, який літає до батьків в окупований Крим Вадим Слюсарев — "нове обличчя" Зе-команди.

13 березня на з'їзді "Слуг народу" його обрали одним із керівників, членом політичної ради партії, поінформував на своїй сторінці у Facebook незалежний журналіст Юрій Бутусов.

За словами головного редактора "Цензор.Нет", "слуга" Слюсарев, який отримав генеральське звання від втікача Віктора Януковича у 2011 році, відтепер нібито буде провадити "системне очищення країни від корупції".

І це наперекір тому, що партійний діяч із лав монобільшості володіє двома готелями в окупованій росіянами Алушті, дев'ятьма фірмами по завезенню імпорту в Україні та землею на прикордонному переході "Гоптівка"!

Згідно з оприлюдненими Бутусовим відомостями, "нове обличчя" Зе-команди — не просто кадровий прикордонник, який був помічником народного депутата від Партії регіонів Артема Пшонки, а справжній відставний чиновник-контрабандист, котрий явно не безоплатно добув собі вплив всередині партії влади.

«Але тривалий час у керівництві "Слуг народу" удавали, що його не знають, і відбивалися від питань журналістів. Слюсарев невідомо як здобув посаду прокурора Харківської області для свого партнера Олександра Фільчакова, який раніше був прокурором Дергачівського району, де й знаходиться прикордонний перехід "Гоптівка", котрим керував Слюсарев, бувши прикордонником. Прикордонна служба, до слова, досі платить генералу Слюсареву — адже замість того, щоби побудувати гуртожиток для особового складу Гоптівки, на момент, коли Слюсарев там керував, він приватизував частину землі прикордонного переходу і побудував там приватний готель, який зараз його фірма здає в оренду... Держприкордонслужбі! Слюсарев також призначив главою Сумської облдержадміністрації Хому і має значний вплив у прокуратурі Сумської області. Тобто на межі двох прикордонних із РФ областей Слюсарев має велику вагу. Для боротьби з корупцією у "Слузі народу" він став цінним кадром», — написав Юрій Бутусов.

Також журналіст наголосив, що Слюсареву вдалося закрити всі кримінальні провадження проти себе і свого оточення, хоча "нове обличчя" Зе-команди регулярно відвідує батьків на Кримському півострові.

«І ось тут цікаво, на кого ж працює пан Слюсарев? У війні цей генерал ніякої участі не приймав, тому що у нього раптом знайшлося багато справ... у Росії! Так, у російських базах даних виявляється наявність у сім'ї члена політради "Слуги народу" Слюсарева бізнес в окупованому Криму. Хоча його батьки — пенсіонери з російськими паспортами, вони володіють дорогою нерухомістю в Алушті за адресою вулиця Набережна, 24 і Набережна, 24Г загальною площею 1970 м². Відтак війна війною, а високопоставлений "слуга народу" з Росією-матінкою обривати зв'язки не збирається. Це нехай хтось інший бізнес в РФ закриває, а готелі в окупованому Криму повинні працювати!», — підсумував головний редактор "Цензор.Нет".

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", так зване "суверенне право" кожного уряду в Україні — триматися корупційних схем, залишених попередниками.

Помічник ексрегіонала Артема Пшонки увійшов до політради «Слуг народу»_1
Помічник ексрегіонала Артема Пшонки увійшов до політради «Слуг народу»_2
Помічник ексрегіонала Артема Пшонки увійшов до політради «Слуг народу»_3
вибір редакції
Читайте також:
Тим що в ОП роздмухують тему "привіту Зеленському" від олігархів, вони дискредитують реальність самого замаху.
22 вересня, 16:00
Слідчі ДБР не встановили, хто був за кермом, тому що не отримали матеріалів з камер відеоспостереження
18 вересня, 12:45
По всій Україні проведуть візити для раптового обстеження працівників на предмет наявності золотистого стафілокока
16 вересня, 11:10
Підприємець, якого викрали та вивезли до лісу співробітники Кібердепартаменту Служби безпеки України, виявився громадянином РФ.
14 вересня, 13:59
Працювали по 12-16 годин на добу
09 вересня, 19:27