Помічники-регіонали та інші скелети у шафі «слуги народу» Касая

Виміри
11 лютого, 12:51

Минуле нардепа Костянтина Касая не менш цікаве, ніж його політичне сьогодення.

Депутат від «Слуги народу» Костянтин Касай набрав помічників, що обслуговували регіоналів.

Помічники-регіонали та інші скелети у шафі «слуги народу» Касая_1

Касай сформував собі команду з 10 помічників. Двоє з них раніше були помічниками нардепів від Партії регіонів. 

Так, Скороход Олексій Петрович до Касая був помічником нардепів Балицького Євгена Віталійовича та Бахтеєвої Тетяни Дмитрівни. Вони входили до складу фракції Партії Регіонів 7 скликання. Обидва запам'яталися скандалами навколо себе. 

Помічники-регіонали та інші скелети у шафі «слуги народу» Касая_2

Балицький –  відомий кнопкодав. Голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року. За даними ЗМІ, любить показувати середній палець журналістам, матюкати уряд. Але ще більше – колекціонувати літаки та тримати під подушкою мільйони. 

Бахтеєва –  кнопкодавка 7 скликання ВР. Фігурантка антикорупційних розслідувань – двох за фактом тендерних махінацій (тендери з фіктивною конкуренцією) та одного з приводу владних зловживань (онучка народної депутатки була однією з тих, хто, ймовірно, незаконно отримав місце в вищому навчальному закладі).

16 січня 2014 голосувала за диктаторські закони. 5 червня 2012 голосувала за проєкт закону «Про засади державної мовної політики», який посилював статус російської мови.

Як писали «Наші гроші», у 2013 році, всупереч закону про статус народного депутата, багато років після обрання до парламенту продовжувала очолювати Донецьке обласне клінічне територіальне медичне об'єднання. Упродовж 2011-2013 років лікарня замовила ремонтних робіт на 56 млн грн.

Інша помічниця Касая – Лобода Ксенія Сергіївна. 

Помічники-регіонали та інші скелети у шафі «слуги народу» Касая_3

Лобода до Касая була помічником-консультантом таких нардепів від Партії регіонів:

1) Повалій Таїсія Миколаївна,

2) Кунченко Олексій Петрович – цей той самий Кунченко, який на роботі писав любовні смс,

3) Мошак Сергій Миколайович. 

Втім, нещодавнє бізнесове минуле Касая не менш цікаве, ніж його політичне сьогодення. Наприклад, фірма майбутнього «слуги народу» розбивала дороги перевантаженими фурами.

Державна служба України з безпеки на транспорті через суд домоглася, щоб з фірми Касая «Полтавабудсервіс Плюс» стягнули 18 540 грн штрафу за перевантаження фури на 8 тонн.
ТОВ «Полтавабудсервіс Плюс», яке зараз офіційно належить дружині депутата, не тільки ремонтує дороги, а й розбиває їх. Це встановила Укртрансбезпека, про що відомо з рішення Полтавського окружного адмінсуду, справа №816/1692/16.

З рішення суду відомо, що фури ТОВ «Полтавабудсервіс Плюс» рухалися по дорогах із перевантаженням у 8 тонн.

«22.04.2016 фахівцями позивача на підставі направлення на перевірку №026304 та графіку роботи пересувного пункту габаритно-вагового контролю №2 у Полтавській області (а.с.10), проведено перевірку та габаритно-ваговий контроль на автомобільних вагах транспортного засобу відповідача, у ході якої встановлено перевищення нормативно допустимої ваги на 8 т (24 т замість допустимої 16 т)», – ідеться у справі.

Помічники-регіонали та інші скелети у шафі «слуги народу» Касая_4

Справа затягувалася майже рік. За перевантаження фірму ТОВ «Полтавабудсервіс Плюс» суд оштрафував на 18 540 грн тільки у травні 2017 року. 

Але Костянтин Касай не був би собою, якби без бою погодився віддати державі належне. Він подав апеляцію у Харківський адмінсуд. Не виключено, що і «заніс» туди, бо на диво, колегія суддів закрила провадження про стягнення коштів із фірми майбутнього нардепа.

Читайте також:
Автори законопроєкту пропонують позбавити СБУ більшість її функцій.
30 березня, 23:40
Звільнення Уманського підтримали 249 народних депутатів, звільнення Ємця – 271 нардеп.
30 березня, 17:02
До комплекту входитимуть маски, окуляри та рукавички.
30 березня, 06:29