«Помста за ATACMS»: росіяни завдали ракетного удару по Дніпру і Харкову

ВІЙНА
18.10.2023, 17:18
«Помста за ATACMS»: росіяни завдали ракетного удару по Дніпру і Харкову

Майже цілу добу 18 жовтня окупаційно-терористичний контингент РФ обстрілює Схід і Південь України. Під ударом — Харків і Дніпро.

Невтішні відомості з місця влучань ворожих боєголовок по об'єктах цивільної інфраструктури виклала Державна служба України з надзвичайних ситуацій. Фактично, росіяни поновили ракетний терор.

Так, зазначається, що на околиці Дніпра у селі Обухівка від ворожого удару загинула одна жінка. Ще четверо українців травмовані. Станом на цю мить триває розбір завалів, пошкоджено 21 приватний будинок, 11 господарчих споруд і газогін.

Натомість після влучання балістичної ракети по Харкову у місті з'явилися певні проблеми з електропостачанням, але відповідні служби відразу ж почали роботу по стабілізації напруги. Зі слів міського голови Ігоря Терехова, попередньо ворог обстріляв Індустріальний район.

Вочевидь, командування російського окупаційно-терористичного контингенту після знищення їхньої техніки та особового складу на військовому аеродромі у Бердянську вирішило «помститися». Своєю ціллю ворог уже звично обрав цивільних, адже у росіян немає перемог на полі бою.

Читайте також:
Війна
За попередніми даними венесуельської влади, в результаті атаки США на країну загинули щонайменше 40 людей: як військових, так і цивільних.
вчора, 11:49
Війна
Венесуела звернулася з проханням про термінове засідання Ради Безпеки ООН у відповідь на напад США.
03 січня, 13:12
Війна
У рішенні Апеляційна палата відкинула аргументи «Ізраїлю» про те, що відкриття розслідування після 7 жовтня суперечить Римському статуту.
25.12.2025, 20:47
Війна
Вона використовувалася як притулок для переміщених сімей.
21.12.2025, 18:04
Війна
ООН висуває звинувачення росії та Україні в убивствах і тортурах військовополонених.
17.12.2025, 09:52
Війна
Держдума ухвалила закон: росія привласнюватиме нерухомість на окупованих територіях
10.12.2025, 12:00