Поплічники Бібі Сатаньягу привселюдно пообіцяли винищити всіх палестинців

ПОЛІТИКА
04 лютого, 11:15
Поплічники Бібі Сатаньягу привселюдно пообіцяли винищити всіх палестинців
Фото: Yeni Şafak

Ватажки сіоністської банди «Ізраїль» змагаються у химерних погрозах із московськими загарбниками. Їм мало крові та смертей невинних.

Черговий людожерський заклик пролунав на шабаші, влаштованому прихильниками та членами партійного угрупування «Лікуд», яке нині керує ізраїльською терористичною державою. Як завжди відзначився міністр національної безпеки 47-річний Ітамар Бен-Ґвір (голова політичної сили «Оцма єгудіт»).

«Ми повинні знищити палестинців, повністю і забрати в них землю, що залишилася. Ми обов'язково маємо розпочати створення єврейських поселень у Ґазі. Ми повинні контролювати землю, заохочувати імміграцію та ухвалити закон смертної кари для непокірних палестинців.

Ми мусимо виконати те, що пропонує наша Тора, і спонукати жителів Ґази покинути сектор. Це наша земля і вона залишиться такою назавжди. Уряд Ізраїлю має ухвалити необхідні рішення для досягнення цієї мети», — заявив Бен-Ґвір, виправдовуючи вимогу масової різанини палестинців релігійним обов'язком євреїв.

Зазначимо, що подібні людожерські заклики та заяви звучать все гучніше після 7 жовтня 2023 року не лише із вуст ватажків сіоністів, а й пересічних євреїв. Так, бойовик ЦАХАЛ поділився у соціальних мережах відео, де він заявив, що їхня зграя маніяків «уже вбила десятки тисяч амалікитян» у смузі Ґази.

Палестинські правозахисники оперативно встановили ім'я та прізвище цього воєнного злочинця. Ним виявився Хія Бен-Хаму, який працює в «ізраїльській» технологічній галузі та є рабином хасидської єшиви у місті Модіїн-Маккабім-Реут.

Цей практик юдейської релігії також товаришує з одним із найкривавіших ватажків банди «Ізраїль», так званим міністром спадщини Аміхаєм Еліягу, котрий неодноразово закликав скинути ядерну бомбу на Ґазу. Ту саму бомбу, якої нібито в арсеналах ЦАХАЛ немає.

Постійні посилання до «амалікитян» у риториці сіоністів — це нагадування про масштабну різанину корінного населення Палестини (Ханаану), яку вчинили вихідці з Юдиного коліна у давнину. Нині ж єврейські релігійні фанатики виправдовують масову бійню у Ґазі наказом Ягве «знищити нових амалікитян, включаючи жінок і дітей».

Важливо пам'ятати, що першим послався на цей наказ чинний ізраїльський прем'єр-міністр, українофоб Біньямін Нетаньягу. Його поплічник — 65-річний міністр оборони нападу Йоав Ґалант публічно оголосив, що «палестинці — це не люди, а офірні тварини, яких треба всіх забити».

Між тим, як раніше повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», понад 100 днів ізраїльська воєнна машина терору та окупації перетворює сектор Ґаза на знелюднену пустку. Там, де було життя, — нині панує смерть.

Читайте також:
Війна
Старі-«добрі» практики більшовицьких бузувірів досі панують у лавах війська РФ. Кожен захоплений у полон українець зазнає нелюдських тортур.
27 березня, 20:54
Політика
Однією із головних загроз міжнародній безпеці завжди були спеціальні (каральні) служби Кремля. Незалежно від назви їхня методика стабільна.
26 березня, 06:00
Війна
Ворог не здатен зупинити просування загонів РДК і ЛСР на нібито своїй території, що вже казати про нове вторгнення з Білгородщини й Курщини.
21 березня, 06:02
Війна
Масштабна гуманітарна криза, викликана війною Ізраїля у Ґазі, загрожує всьому регіону. Діти страждають на гостре недоїдання і зневоднення.
19 березня, 06:00
Світ
Чинний окупаційно-терористичний режим Ізраїля хоче завдати «остаточного удару» по південній частині смуги Ґази. Палестинці у небезпеці.
17 березня, 16:31
Кримінал
Російські загарбники продовжують хизуватися терором і репресіями українців. Забаганки кремлівського бункерного діда для них понад усе.
03 березня, 10:26