Ґаза — палестинське дзеркало зруйнованого окупантами Бахмута

СВІТ
02 лютого, 08:12
Ґаза — палестинське дзеркало зруйнованого окупантами Бахмута
Фото: Останній Бастіон

Понад 100 днів ізраїльська воєнна машина терору та окупації перетворює сектор на знелюднену пустку. Де було життя — нині панує смерть.

Відповідні кадри із Ґази оприлюднила Британська суспільна телерадіомовна компанія BBC. Для зіставлення було використано супутникові знімки палестинського анклаву до та після нищівник артилерійських та авіаційних ударів окупаційної армії єврейської держави.

Як вдалося з'ясувати, бойовики ЦАХАЛ зруйнували понад 55% від усіх будівель Ґази та сусідніх міст: Бейт-Лахія, Хан-Юніс, Джабалія та Бейт-Ханун. Лікарні, школи та житлові багатоповерхівки сіоністські варвари досі продовжують рівняти із землею, посилаючись на «боротьбу проти терористів ХАМАС».

Загалом на купу цегли та бетону цілеспрямовано перетворено від 144 до 175 тисяч споруд у всьому секторі. При цьому кількість замордованих палестинців також може сягати сотні тисяч, оскільки режим Біньяміна Нетаньягу запланував зачистити Ґазу від корінного населення.

Між тим, як раніше повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», ізраїльські спецпризначенці застосовують методику ЧК-НКВД-КГБ. У 1945 році їхні діди перевдягалися бандерівцями й знущалися з українського народу.

Читайте також:
Кримінал
Семеро чоловіків завдали Україні збитків на 7 мільярдів гривень. Вони відновили роботу залізорудного комбінату у Василівському районі.
23 лютого, 19:14
Світ
Етноцид палестинців, влаштований режимом божевільного українофоба Сатаньягу, перевершує звірства нацистів. Бібі бере приклад із рашистів.
18 лютого, 08:42
Світ
Не вдовольнившись смертями тисяч палестинських дітей і жінок, сіоністи перейшли до іншої тактики. Повністю вимкнули зв'язок у секторі.
19 січня, 20:05
Історія
82 роки тому Червона армія відступала на Схід під тиском Вермахту. В українській столиці чекісти готувалися здійснити масштабний підрив.
14 січня, 11:15
Війна
Як Андрій Портнов курував окупацію Криму.
08 січня, 10:19
Економіка
Він надає право купувати землю юридичним особам, зареєстрованим в Україні до 10 тисяч га землі. Угідь сільськогосподарського призначення.
02 січня, 08:18