Попри позицію НАЗК, зелені блазні призначили Чернишова головою "Нафтогазу"

ПОЛІТИКА
04.11.2022, 10:25
Олексій Чернишов
Олексій Чернишов

Його заступника Лозинського призначили в.о. міністра розвитку громад і територій

Кабінет Міністрів призначив першого заступника міністра розвитку громад і територій Василя Лозинського виконувачем обов’язків керівника відомства.

Про це повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон" із посиланням на розпорядження КМУ № 982 від 3 листопада.

Попри позицію НАЗК, зелені блазні призначили Чернишова головою

"Покласти тимчасово з 4 листопада 2022 року виконання обов'язків міністра розвитку громад і територій України на першого заступника міністра розвитку громад і територій України Лозинського Василя Мироновича", - йдеться у документі.

Розпорядженням № 983-р від 03 листопада 2022 р. Уряд призначив Олексія Чернишова головою правління акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України".

Попри позицію НАЗК, зелені блазні призначили Чернишова головою

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що НАЗК заявило, що призначення міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова керівником «Нафтогазу» є незаконним, оскільки порушує закон «Про запобігання корупції».

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков направив листа до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля де зазначається, що норми закону «Про запобігання корупції» прямо забороняють чиновникам та держслужбовцям влаштовуватися на роботу в юридичні особи, якщо ці компанії підпадали під їхній контроль чи нагляд. Заборона діє протягом року з моменту припинення функцій держави.

Попри позицію НАЗК, зелені блазні призначили Чернишова головою
Попри позицію НАЗК, зелені блазні призначили Чернишова головою

«Таким чином, призначення будь-кого з членів Кабінету міністрів України до НАК «Нафтогаз України» за вказаних обставин є незаконним», – йдеться у листі Новікова.

Чернишов обіймав посаду міністра розвитку громад та територій України з березня 2020 року. Раніше він тривалий час очолював концерн "Авек" бізнесмена Олександра Фельдмана, обраного народним депутатом від партії "Опозиційна платформа – За життя".

Читайте також:
Кримінал
Політичні технологи з оточення Петра Порошенка знову маніпулюють суспільними настроями. Війна у розпалі перемогла, а їм аби високі рейтинги.
03 лютого, 12:00
Війна
Навіщо посилювати кримінальну відповідальність для військових?
26 січня, 18:05
Опінії
"Слуга народу" Микола Тищенко поїхав у Таїланд до "української громади"
26 січня, 17:35
Політика
Сьогодні "смотрящі" проводили співбесіди з кандидатами на посаду Прокурора Полтавської області
25 січня, 19:03
Виміри
Як недоброчесна суддя Гольник допомогла Мамаю уникнути покарання
25 січня, 13:00
Опінії
Британський досвід, проєвропейські погляди і неймовірний апломб не є гарантією ефективної роботи на посаді керівника державної компанії
25 січня, 11:55