Посадовців міськради Дніпра підозрюють у розкраданні бюджетних коштів

КРИМІНАЛ
27.04.2024, 17:05
Посадовців міськради Дніпра підозрюють у розкраданні бюджетних коштів

Двом посадовцям Дніпровської міськради повідомлено про підозру в розтраті 8,5 млн грн., які виділялися для тероборони Дніпра.

Про це інформує Офіс генпрокурора.

Як зазначено, повідомлено про підозру керівнику одного з департаментів Дніпровської міської ради та його заступнику за фактом розтрати майна.

За даними слідства, посадовці міськради організували схему розкрадання бюджетних коштів, виділених на реалізацію програми щодо сприяння територіальній обороні Дніпра.

Повідомляється, що вони придбали необхідні товарно-матеріальні цінності для потреб військових частин в місті. Під час процедури закупівлі товарів не забезпечили належне та економічне визначення їх вартості, що призвело до умисного завищення цін.

«Своїми протиправними діями підозрювані завдали місцевому бюджету збитків на понад 8,5 млн грн» - зазначають у Офісі генпрокурора.

Правоохоронці провели шість санкціонованих обшуків. Виявили та вилучили документи, блокноти з чорновими записами, мобільні телефони й комп’ютерну техніку.

Наразі вирішується питання щодо обрання їм запобіжних заходів.
 

Читайте також:
Кримінал
Правоохоронці повідомили заступнику 58 окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського про підозру в одержанні хабаря.
17 квітня, 18:08
Політика
Правоохоронці заявили про збитки понад 100 млн грн, а серед підозрюваних є чинні та колишні посадовці.
17 квітня, 14:35
Позиція
Полтавщина перетворилася на ЗАТ казнокрадів, де Конституція та Кримінальний кодекс існують лише у вигляді макулатури.
17 квітня, 13:00
Кримінал
Експосадовиці з Києва призначили 7 років тюрми, але вона за кордоном.
17 квітня, 11:37
Війна
Побудувавши опорний пункт у воді.
17 квітня, 09:32
Політика
Суддя ВАКС Інна Сердюкова задекларувала 90 тисяч доларів невідомого походження.
16 квітня, 15:00