Посла Ізраїлю запитали, чи етично ухилятися від засудження агресії Кремля

ПОЛІТИКА
04 січня, 19:13
Посла Ізраїлю запитали, чи етично ухилятися від засудження агресії Кремля
Фото: google

Відповідь була не конкретизована

Посла Ізраїлю в Україні Міхаеля Бродського запитали, наскільки етично, що Ізраїль "уникає заяв, які можуть не сподобатися Москві". Питання було поставлено в інтерв'ю російськомовному ізраїльському ресурсу Newsru.co.il.

Бродський відповів, що Ізраїль послідовно підтримує територіальну цілісність України та завжди "голосує за резолюціями, в яких обстоюється ця позиція".

Водночас, зазначив він, "як у відносинах між Ізраїлем та Україною, так і у відносинах між Ізраїлем та Росією є чутливі моменти", які дипломатам доводиться враховувати.

Міхаель Бродський очолив посольство Ізраїлю в Україні 9 вересня 2021 року, замінивши на цій посаді Йоеля Ліона, який працював в Україні з 2018 року.

На початку березня 2021 року посол Ізраїлю в Україні вимагав скасувати перейменування стадіону у Тернополі на честь головнокомандувача УПА Романа Шухевича. У МЗС України відповіли, що дискусії про історичні персоналії мають вести історики — дипломати повинні працювати над взаємною дружбою, а не навпаки.

 

Читайте також:
В Британії також опублікували картку потенційного союзу з Україною та Польщею.
вчора, 08:19
Про це заявив Дмитро Кулеба
22 січня, 21:23
Народні обранці та урядовці України під проводом Давида Арахамії та Юрія Бойка відвідали святковий захід у посольстві КНР.
20 січня, 13:29
Реджеп Тайїп Ердоган має приїхати до Києва 3 лютого, ймовірно, щоби віднадити Кремль від намірів повномасштабної війни.
20 січня, 11:06
Про це заявив Ентоні Блінкен напередодні візиту в Київ
19 січня, 11:52
"Він намагається відновити те, що мав раніше"
17 січня, 16:43