Послиця Єрмака досі не відбула до Болгарії

ПОЛІТИКА
19 січня, 14:15
Послиця Єрмака досі не відбула до Болгарії

Після призначення послом, понад 3 тижні тому, Олеся Ілащук досі не відбула до Болгарії

МЗС України повідомило, що станом на 17 січня новопризначена надзвичайний і повноважний посол України в Болгарії Олеся Ілащук не приступила до виконання службових обов’язків та не відбула до Республіки Болгарія.

Як інформує медіа агенція "Останній Бастіон", про це повідомив Telegram-канал Українські Новини, посилаючись на відповідь МЗС.

"[...] щодо новопризначеного надзвичайного і повноважного посла України в Республіці Болгарія О.К. Ілащук повідомляємо таке.

1. Пані Посол не приступила до виконання службових обов'язків.
2. Відповідний наказ МЗС про направлення до Посольства України в Республіці Болгарія у зв’язку з призначенням на посаду посла не підготовлено.
3. Пані посол не відбула до Республіки Болгарія.
Наразі здійснюється процедура оформлення пані О.К. Ілащук у довготермінове відрядження"
, - вказано у відповіді міністерства на інформаційний запит.

Послиця Єрмака досі не відбула до Болгарії_1

"Минуло понад 3 тижні як Зеленський призначив сексологиню Олесю Ілащук послом до Болгарії. Але вона й досі не відбула до місця служби. Більше того, МЗС навіть не підготувало наказ про направлення її до Болгарії та продовжує оформлення довгострокового відрядження. Схоже, чекають поки вщухне скандал. Олеся Ілащук не має досвіду дипломатичної та державної служби, натомість є досвід роботи сексологинею", - зазначає видання.

Нагадаємо, що Володимир Оманський призначив послицею в Болгарії психологиню без дипломатичного досвіду. На особистій сторінці жінки у соцмережі вказано, що вона клінічний психолог, системно-сімейний терапевт, гештальт-терапевт. Крім того, вона є експерткою у сексології та дорогоцінних прикрасах.

Після цього знайшлися зв'язки Олесі Ілащук із впливовими людьми та навіть оточенням президента. Було оприлюднено скандальні факти з біографії.

Офіс президента України (ОПУ) перенаправив запит на надання біографії нового посла України в Болгарії Олесі Ілащук до Міністерства закордонних справ України, хоча станом на 29 грудня 2022 року новопризначений Надзвичайний і Повноважний Посол не перебувала в трудових відносинах з МЗС.

Раніше Міністерство закордонних справ України повідомило, що не має в своєму розпорядженні особової справи та біографічної довідки новопризначеного посла України в Болгарії Олесі Ілащук.

Зауважимо, що після призначення Олесі Ілащук, Болгарія відмовилася постачати Україні боєприпаси.

Україна попросила уряд Болгарії надати Україні боєприпаси. Однак у Софії немає можливості їх передати, тому що Болгарія не має достатньої кількості снарядів.

Нагадаємо, що послиця України у Болгарії Олеся Ілащук заявила про те, що «має намір і конкретний план по реалізації задач, які поставлені президентом і суспільством» і «готова на все, без винятку, для перемоги рідної країни».

Ця заява послиці-сексологині викликала бурхливу реакцію соцмереж.

Як бачимо, на практиці призначення Ілашук послицею у Болгарії не допомогло Україні отримати додаткову військову допомогу. Ба більше, вона за три тижні не спромоглася відбути з України до Болгарії.

Володимир Оманський продовжує знищувати імідж України, призначаючи послами колишніх Генеральних прокуророк та сексологинь.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Провладні політики за останній рік звикли говорити, що їм заманеться. А відтак, вони не дуже зважають на наслідки.
26 березня, 16:09
Опінії
Голова держави Андрій Єрмак і Володимир Оманський чомусь мовчать про причини блискавичної окупації Херсонщини та інших регіонів
24 березня, 14:25
Політика
"Слугам неукраїнського народу" до вподоби зберігати успадкований від попередників устрій, де громадяни – керований охлос, а вони – патриції.
21 березня, 19:52
Політика
Телеканали підняли розцінки на 25% у порівнянні з минулим роком
21 березня, 12:41
Опінії
Політично стурбовані громадяни бідкаються, що, мовляв, глава держави Андрій Єрмак оточив себе усілякими пройдисвітами
17 березня, 10:35
Політика
В Офісі Президента Голобородька як вогню бояться українських захисників. Голова держави Андрій Єрмак укотре зробив "хід конем".
14 березня, 21:08