Посол Ізраїлю знову намагається паплюжити Бандеру — влада і націоналісти ні пари з уст

Опінії
04 січня, 16:10
Джоель Ліон
Джоель Ліон
Фото: Вести Крыма

"Холопи, вам пора змиритися з положенням баранів в отарі".

Журналіст

А братія мовчить собі,
Витріщивши очі!
Як ягнята; «Нехай, — каже, —
Може, так і треба».

Т.Г. Шевченко

Посол Ізраїлю в Україні Джоель Ліон заявив, що один з ідеологів націоналістичного руху в Україні Степан Бандера нібито був спільником нацистського режиму. 

Про це Ліон написав на своїй сторінці у Твіттері, реагуючи на численні марші проведені на честь українського героя.

“Україні час примиритися зі своїм минулим, — вважає посол-українофоб. 

Якщо перекладати з дипломатичної мови на “загальнозрозумілу” слова цієї істоти, то це могло б звучати приблизно так: холопи, вам пора змиритися зі своїм положенням баранів в отарі. Вас тримають тут для господарських нужд, — стрижуть з вас шерсть. Тож забудьте про гідність та національних героїв, інакше підете на бойню. 

Але цікавою є не сама українофобська заява представника Ізраїлю, їм таке робити не вперше, а реакція української влади, та, зокрема, націоналістичних організацій, вірніше повна її відсутність — ні пари з уст. 

Чи то не читали наші політики заяву цього “шолудивого” ПоСлА, бо допивають вчорашній самогон та перетравлюють новорічне олів'є?

Чи просто не мають претензій по суті та за формою? 

Хай вже слуга неукраїнського народу Вовочка Зеленський, який у новорічному вітанні згадував хоробрість Святослава, велич Володимира, мудрість Ярослава.Та відразу двох Шевченків. А сьогодні вже, ймовірно, десь в якомусь “правильному” шалмані задовільняє вже зовсім іншу публіку, граючи на роялі власним "обрізом".

Балагуру не соромно після цього всього дивитись вам в очі”. 

Все як він і обіцяв в тому самому привітанні. І ще як раніше обіцяв "зробити їх (нас-ред) разом".

В такого "гаранта" таке ж і МЗС. Мовчить. Мовчать і так звані “топполітики” — у них язики ж іншим зайняті, і в іншому місці знаходяться… Їм же звичний смак заморського “сідалища”.  

Але ж всі, хто називає себе українськими націоналістами.., військові, волонтери.., вам не смердить то все..., чи може, справді, так і треба?

В такому разі не варто дивуватися, якщо збудеться і інше Шевченкове: Сини сердешної України! Що добре ходите в ярмі, Ще лучше як батьки ходили. Не чваньтесь, з вас деруть ремінь, А з їх, бувало, й лій топили...

Хоча я особисто раджу всім нам згадати Шевченкові заповіти, які до того ж зобов'язують не лише нас —націоналістів, але і кожного українця. 

Посол Ізраїлю знову намагається паплюжити Бандеру — влада і націоналісти ні пари з уст_1

Борітеся — поборете!
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!

UPD: Першим українським політиком, хто зреагував на хамські випади Ліона є Володимир В'ятрович, який написав, що дипломатам та політикам інших країн слід змиритися з тим, що Україна сама розбиратиметься зі своїм минулим.

Читайте також:
Як народ України перетворюють на рабів системи? За скільки продаються аваківські пси? Та як скоро блазня Зеленського приберуть від влади?
17 січня, 15:23
Путін може бути причетний до 150 політичних вбивств.
15 січня, 21:53
Відомий у широких колах блогер Саша Не Вата Полтава у зверненні до Призедента Зеленського вказав останньому на його недоліки у роботі.
26.12.2020, 19:21
Тепер білий – колір тіла Навального, синій – колір його трусів, червоний – отрута на гульфику.
23.12.2020, 17:23
Або про спробу приєднати південний полюс до північного...
23.12.2020, 10:38
В його створенні взяли участь Український інститут нацпам’яті, представництво президента в Криму, Офіс генпрокурора та громадськість.
22.12.2020, 17:24