Посол Японії Такаші Кураі привітав українців з Днем вишиванки

ПОЛІТИКА
21 травня, 19:56
Такаші Кураі
Такаші Кураі
Фото: facebook.com

Всесвітній день вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного українського одягу.

Посол Японії Такаші Кураі привітав українців з Днем вишиванки. Він висловив подяку усім, хто бере участь у боротьбі з епідемією.

Відповідне відео з побажаннями опубліковано на сторінці Фейсбук посольства Японії.

«Шановні українці, я хочу відсвяткувати День вишиванки разом з вами. На щастя коронавірус вдається подолати завдяки зусиллям багатьох людей. Я хотів би висловити щиру подяку усім, хто бере участь у боротьбі з епідемією. Особливо медичним працівникам. Я щиро сподіваюся, що вже дуже скоро багато людей зможуть одягнути вишиванки й прогулятися містом», – сказав посол.

Такаші Кураі також зазначив, що любить прекрасну Україну і її доброзичливий народ. 

«Дуже дякую вам», – додав він.

Нагадаємо, що Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення – щороку в третій четвер травня.

Читайте також:
У міністра охорони здоров'я ще є Range Rover, а на дружину оформлені кілька видів бізнесу в аграрній, медичній та інших галузях.
вчора, 14:46
Білоруське суспільство не дозріло до того, щоб голосувати за жінку, як потенційного кандидата на посаду очільника держави.
30 травня, 10:05
Законопроєкт посилює відповідальність за ухилення від призову.
29 травня, 19:46
Тетяна Ковальчук також отримала від держави соцдопомогу.
27 травня, 20:01
Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов до УІНП, який стосувався дивізії СС «Галичина».
27 травня, 19:09