Посольство КНР в Україні «відбілює» терор проти уйґурів і тибетців

СВІТ
04.12.2021, 20:52
Посольство КНР в Україні «відбілює» терор проти уйґурів і тибетців
Фото: Facebook

Китайські комуністи з дипломатичним імунітетом провели у Києві семінар на тему етнічної політики Пекіну на загарбаних ним територіях.

Таку інформацію на своїй сторінці у Facebook оприлюднив керівник Ліберально-демократичної ліґи та координатор "Free Hong Kong Center" Артур Харитонов.

За його словами, співробітники посольства КНР дослідили досвід для України та "відбілювали" власні злочини проти людства у Східному Туркестані та Тибеті.

«Власне реалізується той сценарій, про який вже говорилося і писалося неодноразово. Комуністична партія Китаю продовжує посилювати свої наративи в Україні, і, згідно з загальною методичкою Сі Цзіньпіна, проводить занадто брехливі заходи для виправдання геноциду у Східному Туркестані та масових злочинів проти людства у Тибеті. Знаково, що захід під назвою "Українсько-китайський симпозіум з етнічної політики Китаю" організував ніхто інший як сам посол Фань Сяньжун, який близько 20 років працював на Кремль. З українського боку на заході були присутні скандальновідомий політолог Валерій Бебик і батько "слуги народу" Святослава Юраша – одіозний Андрій Юраш, який дотичний до релігійного управління у системі Мінкультури», – зазначив Артур Харитонов.

Координатор "Free Hong Kong Center" стверджує, що китайська пропаганда рішуче взялася промивати мізки українським політикам і близьким до академічного середовища особам задля перетягування Києва на свій бік у великій геополітичній грі.

«Ці так звані українські "експерти", детально розглянули етнічну політику КНР з огляду на систему "етнічної релігійної системи прав і свобод", дослідивши "шляхи їх процвітання". У результати місцеві запроданці "високо оцінили успіхи КНР щодо етнічної політики", і заявили, що Комуністична партія все робить правильно, адже "етнічна політика країни має ґрунтуватися на її власних національних умовах". Викликає питання, як Україна, яка пережила щонайменше два комуністичних геноциди, совєцьку окупацію і терор, дозволяє подібним заходам відбуватися у нашій країні, в Києві, у часи збройної агресії країни-наступниці СССР. Однак, за "Слуги народу" це абсолютно очікувано», – підсумував Артур Харитонов.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що естонські парламентарі прирекли братні фіно-угорські народи в РФ на смерть.

Читайте також:
Світ
Україні слід припинити відносини з комуністичним Китаєм, чиї влада і медіа покривають воєнні злочини російських окупантів на нашій землі.
17 квітня, 22:44
Полтава
Як офіс президента підігрує кремлю
15 березня, 10:31
Політика
Росіянам показали фотодокази воєнних злочинів кривавого путінського режиму в Україні, однак вони виявилися безсердечними скотами.
05 березня, 13:15
Світ
Українська журналістка виклала 7 тис. фото мертвих ординських окупантів
04 березня, 15:35
Війна
Виявляється, що крім шакала Рамзана Кадирова, шайтан у пеклі також чекає і на зрадника заповідей ісламу Талґата Таджуддіна.
27 лютого, 12:49
Світ
Кремлівські спецслужби напередодні президентських виборів у Фінляндії взялися впроваджувати сумнозвісні "активні заходи".
08 лютого, 06:51