Поліція Туркменістану б'є громадян за відмову збирати бавовну

СВІТ
06.11.2021, 10:37
Поліція Туркменістану б'є громадян за відмову збирати бавовну
Фото: Habar

Ґурбанґули Бердимугамедов наказав туркменським "перевертням у погонах" застосовувати насилля проти порушників карантину.

Про це з Ашґабату повідомило незалежне видання "Azatlyk Radiosy", передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Наголошується, що громадян Туркменістану, яких затримали на вулицях і у громадських місцях без масок чи респіраторів, відправляють на примусові роботи у поля збирати бавовну та буряки.

Водночас тих, хто намагається уникнути такого виду покарання, не передбаченого тамтешнім законодавством, – б'ють гумовими палицями та навіть обмежують доступ до харчів і ліків.

Доволі кричуща ситуація склалася у Балканському вілаєті, де за державним планом вирощують найменший обсяг бавовни, але на полях виявлено велику кількість невільників різного віку обох статей.

При цьому самовільно залишити територію й повернутися додому громадяни не мають можливості, оскільки по периметру виставлено озброєні армійські та поліційні патрулі, котрі "стежать за дотриманням порядку".

Натомість президент Бердимугамедов висловлює невдоволення низькими темпами збору бавовни: «Я закликаю регіональну владу спільно з силовиками примусово заганяти на відробітки порушників карантину і злісних неплатників податків. Досить годувати паразитів, які визискують із нашого суспільства. Якщо людина на вулиці без маски або заборгувала за електрику, то хай відробляє на полях».

Міжнародні правозахисники стурбовані вказаним порушенням людських прав і свобод у цій середньоазійській країні, проте вплинути на неї не здатні через її закритість.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що мешканці Туркменістану попри закриті кордони тікають із країни хто куди.

Читайте також:
Світ
В Афґаністані пуштунський ісламістський режим впроваджує китайську систему вуличного спостереження. Критиків каратимуть за шаріатом.
26 вересня, 16:21
Кримінал
Обранці ресурсної федерації Московії внесли поправки до чинної редакції Карного кодексу. Населення продовжують позбавляти свободи слова.
22 вересня, 21:56
Політика
Кремль не припиняє заганяти населення ресурсної федерації московії у відновлений ГУЛАГ, де немає прав, але є доноси та переслідування.
08 вересня, 21:51
Політика
Доцільність другої вищої освіти для чоловіків під час війни визначатиме Міносвіти.
02 вересня, 14:00
Світ
Станом на тепер шиїтський військово-релігійний режим дуже близький до здобуття необхідного рівня збагаченого урану для атомової зброї.
21 серпня, 17:48
Економіка
Серпень – традиційно найзастійніший, якщо не тужливий, місяць у російському політичному житті. Так було майже зажди у новітній історії.
11 серпня, 17:22