Посольство США попередило про загрозу російських атак найближчими днями

ВІЙНА
10.05.2025, 07:15
Посольство США попередило про загрозу російських атак найближчими днями

Посольство США в Україні попередило американських громадян про загрозу російського обстрілу України.

Про це йдеться в повідомленні на сайті посольства, яке опублікували ввечері 9 травня.

Посольство США в Києві заявило, що отримало інформацію про «потенційно значну» повітряну атаку, яка може статися протягом наступних кількох днів.

Посольство рекомендує бути готовими негайно сховатися у разі оголошення повітряної тривоги.

Також там порадили стежити за мобільним застосунком «Повітряна тривога». У посольстві закликали заздалегідь визначити укриття, у якому можна сховатися, до оголошення повітряної тривоги, відстежувати повідомлення у ЗМІ та дотримуватися комендантської години.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Життя
Україну протягом цього тижня накриє аномальна спека, але місцями у різних областях очікуються короткочасні дощі та грози.
28 червня, 20:23
Політика
Щодня мільйони користувачів обмінюються особистими повідомленнями через месенджери та соціальні мережі.
22 червня, 11:27
Політика
Найдорожчий бензин та дизель наразі пропонують мережі Окко, WOG та Socar.
03 червня, 11:11
Полтава
Найдорожчий бензин та дизель наразі пропонують мережі Окко, WOG та Socar.
01 червня, 11:27
Війна
Розповідаємо, хто має пройти медогляд, як працює процедура оскарження та що загрожує за неявку на ВЛК.
29 травня, 19:24
Життя
Із середи по країні пройдуть короткочасні дощі та можливі грози.
25 травня, 06:26