Посольство США закликало американців залишити Росію

ПОЛІТИКА
30 квітня, 19:12
Посольство США закликало американців залишити Росію

Посольство США на Росії рекомендує співвітчизникам, у яких закінчується термін дії російської візи, покинути країну до 15 червня.

Про це повідомила пресслужба посольства США в РФ.

Посольство США закликало американців залишити Росію_1

"Якщо ви є громадянином США, який знаходиться в Росії, і термін дії вашої візи закінчився, ми рекомендуємо вам покинути Росію до 15 червня, крайнього терміну, встановленого урядом Росії. Якщо ви плануєте залишитися в Росії після закінчення цього терміну, відвідайте місцеве відділення МВС, щоб оформити необхідні документи, як нещодавно запропонувало МВС РФ". - сказано в повідомленні.

Також повідомляється, що з 12 травня посольство припиняє видачу американських віз громадянам Росії. Видавати будуть лише дипломатичні візи.

Також з 12 травня дипмісія США буде надавати тільки консульські послуги американцям і з обмеженої кількості невідкладних випадків. У посольстві зазначили, що на такі заходи доведеться піти через те, що російська влада заборонила наймати на роботу громадян РФ. Тому консульський персонал доведеться скоротити на 75%.

Читайте також:
Воєнні методи та аргументи вважаються більш ефективними, ніж дипломатичні. Прикладом тому палестино-ізраїльське протистояння.
12 травня, 16:36
А тепер виважено і не поспішаючи спускаємося з гори ...
08 травня, 16:55
Володимир Зеленський, Ґітанас Науседа, Еґілс Левітс ​і Керсті Кал'юлайд ​візьмуть участь у святкуванні польського Дня Конституції.
03 травня, 09:42
Раніше суданці відмовилися від будівництва російської військової бази.
29 квітня, 18:25
Ручний путінський урядовець знову подав голос, аби заявити про готовність Кремля до чергового протистояння з "клятим Заходом".
27 квітня, 09:18
Вона порадила послу впасти на коліна перед українським народом, який його одноплемінники знищували, а тепер намагаються перетворити у рабів.
26 квітня, 21:05