Поспішиш... відвертого сепаратиста до ВРУ обереш

Опінії
30 березня, 13:17
Поспішиш... відвертого сепаратиста до ВРУ обереш
Фото: YouTube

Рефлексії політолога з приводу довиборів на 50 одномандатному мажоритарному окрузі.

Українська журналістка, політичний технолог, кандидат політичних наук

Після зняття кандидатури Артема Марчевського (від ОПЗЖ) результат, багато у чому, став прогнозований. Оскільки Андрій Аксьонов (від партії "Порядок") був на одному електоральному полі з Марчевським, то його зняття автоматично додало голосів Аксьонову.

Погляди, що домінують навіть на українському Донбасі, – це окрема історія!

Друге місце кандидата від партії Шарія – Валентина Рибіна – теж показник. Тобто реальний вибір був тільки між кандидатами від ОПЗЖ, партії "Порядок", партії Шарія.

Якщо Неля Штепа брала участь у виборах на місцевому рівні, то тепер ось Аксьонов на загальноукраїнському. Це питання тривалої роботи, в тому числі у сфері комунікації.

А у нас, як відомо, всі люблять швидкий результат.

Але з таким підходом ситуацію на рівні громадської думки та політичних уподобань аж ніяк не змінити. У цьому сенсі анонсований владою канал "Дом" – спочатку незрозумілий, з точки зору можливого результату; що ми й спостерігаємо.

При цьому варто відзначити, що третє місце кандидата від "Європейської солідарності" Юлії Кузьменко, яка через домашній арешт не могла особисто зустрічатися з виборцями, – значущий результат. Він у 2 рази більше, ніж у кандидата від "Слуги народу".

Можливо, якби "Голос" і "Батьківщина" зняли своїх кандидатів, які спочатку мали незначні шанси на перемогу, на користь того, у кого був вищий рейтинг, то результат був би ще більшим.

Читайте також:
Вона є підозрюваною у справ про вбивство журналіста Павла Шеремета.
15 лютого, 16:44
Це чернетка розробленої технологами близькими до Віктора Медведчука передвиборчої стратегії Леоніда Кучми ще 1999 року.
05 січня, 17:25
Депутат-мажоритарник зі 145 одномандатного округу Андрій Боблях вважає, що своїми діями Сергій Іващенко нашкодив авторитетові "гаранта".
28.11.2020, 13:26