Потік нелегальної міграції до Європи не припиняється

СВІТ
23.07.2019, 09:26
Потік нелегальної міграції до Європи не припиняється

Про це можна говорити виходячи з наявних фактів.

Так, проти ночі 20 липня понад 50 нелегалів перелізли через прикордонну огорожу, що відділяє Марокко від іспанського анклаву Мелілья. Порушників ніхто не намагався затримати.

За повідомленнями місцевих ЗМІ, уряд Іспанії, відомий своїм толерантним ставленням до мігрантів, заборонив застосовувати до них силу. Цілком ймовірно, що такі дії офіційного Мадрида невдовзі стануть для нього порцією невирішених проблем, серед яких етнічна злочинність, нарко- і работоргівля.

Також відомо, що 21 липня поблизу грецького півострова Пелопоннес круїзний лайнер "Marella Discovery" взяв на борт 111 нелегалів, серед яких 33 неповнолітніх. Усі вони намагалися дістатися Італії.

Наразі врятовані мігранти перебувають у порту Каламата. Повідомляється, що їхню подальшу долю вирішуватиме грецька влада, адже Італія відмовилась приймати у себе нелегалів.

Читайте також:
Науковці наполягають на необхідності системних змін, щоб вирівняти криву шкідливих викидів і не допустити найгірших наслідків для клімату.
11:20
Під час протестів були пошкоджені або розграбовані щонайменше 170 магазинів, спалені кілька десятків автомобілів і будівель.
10:11
Ільхам Алієв дав високу оцінку готовності Збройним силам країни захищати її суверенітет і територіальну цілісність.
вчора, 15:27
Розгортання бойових дій урядових сил країн Західної Африки проти терористів набуває нових обрисів.
вчора, 13:36
Уряд поступово знімає обмеження, введені у зв'язку з пандемією коронавірусу.
29 травня, 16:54
Упродовж карантину кілька тисяч громадян Фінляндії зголосилися поповнити лав сил оборони країни.
29 травня, 12:24