Повернення в українську політику совкових діячів пришвидшить крах команди Зеленського

Опінії
06 серпня, 10:37
Повернення в українську політику совкових діячів пришвидшить крах команди Зеленського
Фото: ТСН

Молоде покоління українців вже потребує докорінних змін, тож наявна ситуація застою провокує черговий Майдан.

Народний депутат України VIII скликання

Скільки застою ще лишилося. Ми знаємо (а дехто й пам’ятає) про період кінця застою в СРСР, це перша половина 80-х, коли генеральні секретарі, не встигнувши проправити й двох років, вмирали один за одним.

Щось подібне відбувається і нині з нашими політиками. Олігархічне "політбюро" ставить на трон то одного, то іншого лідера, але вони нездатні підтримати свій політичний рейтинг навіть і два роки, коли всенародна любов перетворюється у негативний баланс довіри.

Два роки на проклятій посаді – і ти політичний труп. Старість – вона ж у голові.

Той же Зеленський, попри свій молодий вік, далекий від суспільства, від свого Голобородька. Він – представник застарілого формату шоу-бізнесу.

Оточив себе дрімучими феодалами та просто дурнями. Він не має нічого спільного – ні за, ні проти – з тими, хто нині палить фаєри на українських площах.

Класичними політичним "старцями", застряглими у 90-х, є і Медведчук з Порошенком. Давайте порахуємо, скільки ще правити цим дідам.

9 років пройшло від Помаранчевого майдану до Революції гідності. 2013 плюс 9 – це 2022. Тобто уже менше чим через два роки має настати час готовності нового, молодого покоління до докорінних змін.

Уже через 2 роки можна цілком очікувати нову українську революцію. Правда, час летить швидко?

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Події останнього тижня свідчать про те, що в Офісі президента замислилися над посиленням і так не малої ролі силовиків у житті країни.
29 серпня, 10:01
Руками підлеглого Євгена Бови прости Господи депутатка обласної ради Ірина Степаненко провела сесію Новоселівської ОТГ у закритому режимі.
14 липня, 18:20
Тимчасово виконуючим обов'язки керівника призначений Віталій Сажієнко.
17 червня, 16:32
Іван Баканов, чинний голова Служби безпеки України, є одним з найнепублічніших політиків з «обойми» Володимира Зеленського.
16 травня, 16:03
Монобільшість у Верховній Раді тріщить по швах.
13 квітня, 07:12
6 квітня поліція склала 192 адмінпротоколи за порушення карантинних заходів.
07 квітня, 07:45