#ПовернітьНамГолову: 58 нардепів пропустили майже всі цьогорічні засідання Верховної Ради

ПОЛТАВА
05 березня, 09:05
#ПовернітьНамГолову: 58 нардепів пропустили майже всі цьогорічні засідання Верховної Ради

"Останній Бастіон" продовжує нагадувати читачам про флешмоб #ПовернітьНамГолову. Нині в Полтавській області найбільша кількість громад, яким Верховна Рада не поспішає призначати голів - тому ми вирішили подивитись, чим настільки зайняті народні депутати. Результат не здивував.

Отже, одразу 58 народних депутатів зайнялись саморозвитком, не приходячи на своє місце роботи. Цього року дана група парламентарів пропустила більше 90% засідань парламенту - підрахунок вівся рухом "Чесно" із січня по лютий. Це не більшість у Верховній Раді, проте кожен зі згаданих політиків міг би приділити хвилинку свого часу вирішенню нагальної проблеми - як боротись із "безголовістю" громад, ми зазначали в окремій публікації.

Звісно ж, було б негарно лишити інформацію без уточнень по темі. Одразу четверо нардепів з нашого "чорного списку" мають поважну причину для вільного графіку: один знаходиться на лікарняному, ще трьох правоохоронці оголосили в розшук. В принципі, з цими слугами народу все зрозуміло - але ж лишаються ще 54 виконавці, які не зламали ноги й не тікають від ГПУ (Олександр Онищенко, Євген Бакулін) чи Інтерполу (Сергій Клюєв).

Якщо вам подобається наша ідея, пропонуємо поширювати у соцмережах цікавинки про Верховну Раду, в працівників якої так мало часу для вирішення проблем простого населення. Один день - один факт. Лишайтесь із нами, ми цікаві :)

Читайте також:
Директор держпідприємства зможе перевіряти якість доріг на елітному авто.
12:09
Нагородженню передував скандал із накруткою голосів.
09:02
56% мешканців Полтави вважають, що події у їхньому місті йдуть неправильно.
07:18
Комунальні служби Лубен розпочали обприскування міських ялинок, щоб не допустити їх крадіжок.
вчора, 10:10
Кабінет міністрів здійснив перерахунок цьогорічних пенсійних виплат для колишніх службовців ЗСУ.
вчора, 09:45
Змагання будуть мати назву Кубок імені Дмитра Демиденка.
вчора, 07:04