«Повертайтесь в Україну», — сказав Чернишов і втік за кордон

ПОЛІТИКА
17.06.2025, 15:00
«Повертайтесь в Україну», — сказав Чернишов і втік за кордон

Віце-премʼєр-міністр Олексій Чернишов передбачувано не повернувся в Україну.

6 днів тому Олексій Чернишов анонсував форум, який організовує його міністерство, а сьогодні він на свій власний форум, що відбувається в Києві, чомусь підключився онлайн.

За інформацією джерел УП у правоохоронних органах, кордон він не перетинав.


«🇺🇦 Майбутнє України — це її люди.
17 червня організовуємо всеукраїнський форум «Human capital dimension at the URC 2025. Focusing on Return and Recovery.»

«Повертайтесь в Україну», — сказав Чернишов і втік за кордон_1


«Відкрив форум «Human capital dimension at the URC 2025. Focusing on Return and Recovery», який є важливою частиною підготовки до Ukraine Recovery Conference 2025.»

«Повертайтесь в Україну», — сказав Чернишов і втік за кордон_3


Нагадаємо: минулого тижня НАБУ і САП затримали двох соратників Чернишова, один з яких вже був біля кордону. Сам Чернишов на момент вручення підозри перебував у відрядженні за кордоном.

Чернишов — це не просто міністр. Це своя людина в найвищих кабінетах.

  • Він був єдиним з усього Кабміну, хто святкував день народження президента Зеленського у 2021 році — під час карантину, в квартирі Тимура Міндіча.

  • І знову ж таки єдиний від уряду, хто був на ювілеї Єрмака на державній дачі «Синьогора». Пам’ятаєте скандал із гвинтокрилами ДСНС і військовими, які розвозили гостей?

Тож далі буде. І буде цікаво.

Хоча, може, справді — просто довга черга на кордоні. Люди, дослухавшись порад Чернишова,  повертаються із заробітків, а ми тут нагнітаємо…

UPD ВАКС взяв під варту члена правління Нафтогазу Володіна з альтернативною заставою в 20 млн грн.

Суддя ВАКС взяв під варту колишнього держсекретаря Міністерства енергетики Василя Володіна з альтернативою у вигляді застави в розмірі 20 млн грн.

«Повертайтесь в Україну», — сказав Чернишов і втік за кордон_5


Зараз Володін обіймає посаду члена правління НАК «Нафтогаз України».

В разі внесення застави, Володін повинен буде:
▪️прибувати за викликом до суду, прокурора та детектива;
▪️не відлучатись без дозволу з Києва та області;
▪️утримуватися від спілкування з низкою осіб, зокрема ексміністром Олексієм Чернишовим;
▪️здати паспорти для виїзду за кордон;
▪️носити електронний браслет.
 

«Повертайтесь в Україну», — сказав Чернишов і втік за кордон_7

Володіна підозрюють не тільки у зловживаннях, але й в одержанні неправомірної вигоди у вигляді знижки на квартиру в Києві.

Раніше НАБУ та САП затримали двох близьких соратників віцепрем’єра Олексія Чернишова — директора з комерційних питань АТ «Укргазвидобування» Максима Горбатюка та члена правління НАК «Нафтогаз» Василя Володіна, повідомляють ЗМІ.

Обидва раніше працювали з ним у Мінрегіоні, а згодом перейшли до «Нафтогазу», коли цю держкомпанію очолив сам Чернишов. Одного з них затримали під час спроби виїзду за кордон.

Раніше Вищий антикорупційний суд узяв під варту директора з комерційних питань АТ «Укргазвидобування» Максима Горбатюка, який раніше був радником Олексія Чернишова, коли той був міністром розвитку громад та територій. Альтернативою йому визначили 25 млн грн застави.

«Повертайтесь в Україну», — сказав Чернишов і втік за кордон_9

Рішення ухвалив слідчий суддя Ігор Строгий.

У разі внесення коштів Горбатюка звільнять з-під варти і на нього покладуть наступні обов'язки: прибувати за першою вимогою; повідомляти про зміну місця проживання та/або роботи; не відлучатися з Києва без дозволу; утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними та свідками; здати на зберігання закордонні паспорти та носити електронний браслет.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Кримінал
У Франції стартував гучний процес над членами таємної масонської ложі, серед яких — співробітники розвідки, поліції та бізнес-еліта.
02 квітня, 11:39
Війна
Офіційна позиція 425-го штурмового полку «Скеля»
02 квітня, 10:28
Кримінал
Наразі підозрюваний перебуває під вартою в Кельні та очікує на екстрадицію.
01 квітня, 13:14
Новини
Колишній політв’язень Балух заявив про побиття і тортури в київському ТЦК
27 березня, 16:21
Війна
Безпілотник, який напередодні упав у прикордонному районі Литви, міг бути українським.
24 березня, 12:23
Кримінал
Стало відомо про арешт в Україні 40-річного білоруського добровольця Олександра «Жерара» Красовського.
24 березня, 11:56