Повідомлення про атаку «Орешником» підтвердилося

24 травня, 11:33
Повідомлення про атаку «Орешником» підтвердилося

Повітряні сили підтвердили, що росія застосувала 1 балістичну ракету середньої дальності.

У ніч проти 24 травня під ударом росіян опинився не лише Київ, а й Київська область. Нині правоохоронці встановлюють тип озброєння, яким атакували Білу Церкву. У Повітряних силах же підтверджують, що це був «Орешник».

Про це повідомили в Київській обласній прокуратурі.

За попередніми даними, внаслідок обстрілів загинули двоє чоловіків у Бучанському та Обухівському районах. Кількість постраждалих же зросла до 9 людей, серед них дитина віком до одного року.

У Білоцерківському районі області пошкоджень зазнали гаражний кооператив та будівлі підприємства. У Броварському районі під ударом були 11 приватних будинків, у Вишгородському — багатоповерховий будинок, приватне домоволодіння та автомобіль.

Тим часом у Фастівському районі росіяни обстріляли медичну амбулаторію, 9 приватних будинків, багатоповерхівку та два автомобілі, у Бучанському районі — підприємство, складські приміщення, заклад освіти, магазин, три багатоповерхівки, 8 приватних будинків та два автомобілі.

Будинки та господарські споруди були під ударом в Обухівському та Бориспільському районах.

Раніше Повітряні сили попереджали про загрозу застосування балістичних ракет середньої дальності «Орешник». Мешканці Білої Церкви чули гучні вибухи, а в мережі з’явилися відео ймовірної атаки «Орешника».

Офіційно ж прокуратура заявила, що наразі встановлює тип озброєння, яким здійснено атаку по Білоцерківському району.

Доповнено о 9:46. Начальник комунікацій Повітряних сил Юрій Ігнат у коментарі журналістам підтвердив, що Білоцерківський район атакував саме «Орешник».

Доповнено о 10:05. У зведенні про масований обстріл Повітряні сили підтвердили, що росія застосувала 1 балістичну ракету середньої дальності, яку запустили з полігону в Капустиному Яру — саме там розміщені установки «Орешника».

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Новий консервативний уряд країни повністю скасував збройове ембарго та заборону на в'їзд для Біньяміна Нетаньягу.
вчора, 15:05
Війна
«Проблема — у всьому суспільстві»: Фінкельштейн розгромив «Ізраїль» через геноцид у Газі.
08 червня, 14:34
Війна
Цсі ці дії можуть становити кримінальні злочини.
30 травня, 15:31
Війна
Організація Об’єднаних Націй (ООН) уперше внесла росію до щорічного «чорного списку» за сексуальне насильство під час війни.
29 травня, 14:49
Світ
До санкційного переліку внесено рух поселенців «Нахала» та його керівницю Даніелу Вайс.
29 травня, 09:22
Війна
ООН внесла «Ізраїль» до чорного списку осіб та організацій, причетних до сексуального насильства у зонах конфліктів.
28 травня, 20:22