Позаземний розум не лише відвідав планету Земля, він досі тут

04.06.2023, 12:40
Позаземний розум не лише відвідав планету Земля, він досі тут

Професор Стенфордського університету, який має зв’язки з ЦРУ, каже, що інопланетяни на 100 відсотків уже тут

Професор університету, який проводив консультаційну роботу для розвідувальної спільноти та оборонних підрядників, каже, що він вважає, що інопланетяни не тільки відвідували Землю, але й, ймовірно, були тут тисячі років.

Гаррі Нолан, доктор філософії, поважний професор кафедри патології Медичної школи Стенфордського університету, зробив разючу заяву цього тижня на форумі глобального лідерства та мереж у Нью-Йорку під час сесії під назвою: «Пентагон, позаземний розум та розбиті НЛО».

У коментарях, зроблених на конференції SALT iConnection 2023, яка збирає інвесторів, підприємців і політиків, Нолан заявив, що, на його думку, позаземний розум не лише відвідав планету Земля, але й що «ви можете піти ще далі, воно не просто відвідав, воно було тут давно, і воно все ще тут».

Раніше йому було доручено ЦРУ розслідувати випадки таємничого гаванського синдрому, що вражає співробітників посольства в усьому світі, і він проводив експерименти, аналізуючи матеріал, який нібито викинули з НЛО під час польоту.

Ведучий Алекс Клокус попросив його визначити рівень ймовірності ідеї про те, що прибульці були на нашій планеті.

Нолан твердо відповів Клокусу, що ймовірність є «100-відсотковою», і заявив, що ми, ймовірно, навіть бачили їх раніше, але подібно до південноамериканських племен, які вперше помітили іспанські кораблі, ми не помітили в них нічого особливого.

«Ми просто часто нездатні зрозуміти, що ми бачимо».

Читайте також:
Життя
Наразі немає достатніх доказів для того, щоб вважати, що виявлені НЛО мають інопланетне походження.
16.09.2023, 11:55
Життя
У майбутньому не буде смартфонів і планшетів. Людство спілкуватиметься в інакший, прогресивніший спосіб, як у фантастичних фільмах.
07:00
Життя
Новий закон забороняє певні види використання ШІ.
вчора, 19:43
Життя
Данський виробник іграшок-конструктору здивував новинкою. Презентовано «космічні цеглинки» із метеорита віком 4,5 мільярда років.
12 липня, 21:48
Життя
Це дуже важливий крок на шляху створення термоядерної енергії.
12 липня, 16:15
Життя
Сьогодні святкує свій день народження генерал-полковник Петро Шатковський
12 липня, 11:05