В NASA оприлюднили дані про дослідження НЛО

16 вересня, 11:55
В NASA оприлюднили дані про дослідження НЛО

Наразі немає достатніх доказів для того, щоб вважати, що виявлені НЛО мають інопланетне походження.

NASA оголосило, що наразі немає достатніх доказів для того, щоб вважати, що виявлені НЛО (неідентифіковані летючі об'єкти) мають інопланетне походження.

Про це повідомляє Sky News.

Проте космічне агентство наголосило, що це не означає відкидання таких спостережень.

У звіті зазначено:

"Незалежна дослідницька група NASA не знайшла жодних доказів того, що НЛО мають позаземне походження. Але ми не знаємо, що це за НЛО".

Також невелику групу виявлених НЛО вчені не можуть віднести до відомих природних або створених людиною явищ. Помічниця адміністратора Управління наукових місій NASA, Нікола Фокс, назвала НЛО однією з "найбільших таємниць" Землі. Вона зауважила, що головною причиною цієї таємниці є відсутність якісних наукових даних.

Фокс пояснила, що свідчення очевидців про НЛО не можуть бути використані в наукових дослідженнях про походження цих об'єктів.

Наразі NASA планує "розширити звітність громадян" і співпрацювати з громадськістю та комерційними пілотами для підвищення якості даних про НЛО.

Зазначено, що над звітом, який має 36 сторінок, працювали 16 науковців та експертів, яких у 2022 році зібрала компанія NASA для дослідження НЛО.

Під час презентації звіту також стало відомо, що NASA призначить нового керівника дослідження НЛО, оскільки група експертів закликала космічне агентство США активізувати зусилля зі збору інформації про "нерозпізнаний аномальний феномен".

Новий директор буде займатися "централізованим зв’язком, ресурсами та аналітичними можливостями для створення надійної бази даних для оцінки майбутнього НЛО.

Читайте також:
Життя
Професор Стенфордського університету, який має зв’язки з ЦРУ, каже, що інопланетяни на 100 відсотків уже тут
04 червня, 12:40
Життя
Глобальна катастрофа станеться після утворення суперконтиненту. Орієнтовний час події, яка погубить ссавців, — через 250 мільйонів років.
вчора, 18:07
Життя
Загальна площа морського льоду довкола холодного континенту досягла рекордно низького рівня. Вона склала 16,96 мільйона км².
26 вересня, 21:27
Життя
Будь-яка дрібниця здатна змінити течії подій. Отже, вона має значення у конкретному місці у конкретний час...
25 вересня, 20:45
Життя
Україні є чого повчитися. Наші країни мають спільне історичне минуле, але у соціальних стандартах між нами прірва.
22 вересня, 10:07
Життя
Українська мова є корінною мовою нашого етносу, і вона мусить знову стати частинкою нашого «Я».
20 вересня, 11:45