Пожежні пишуть

ВІЙНА
01 червня, 12:03
Недокерівник Оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Херсонській області Роман Сірко
Недокерівник Оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Херсонській області Роман Сірко

На Херсонщині рятувальників примусово направляють у бойові підрозділи МВС.

Доброго дня, прошу анонімно!

Всі зараз говорять про ВКИД особового складу до бойових підрозділів МВС України.

А я хочу розповісти про те як це відбувається в Херсонському гарнізоні. Дана команда з приводу залучення 10% особового складу для подальшого проходження служби в інших підрозділах МВС, але через те що бажаючих майже немає керівництвом було прийнято рішення робити все можливе і неможливе для того, щоб ця кількість була і не важливо як!

Начальників відділів, секторів, управлінь, ДПРЗ, ДПРЧ, примушують у разі відсутності бажаючих надавати списки ПІБ о.с. тих хто їм найбільше не подобається, до вчора ще!

Таким чином можу привести наш приклад ОКЦ Херсону.

Коли ПЕС гнилий на свій розсуд вирішив долю деяких своїх підлеглих і надав їхні ПІБ на переведення до підрозділів МВС.

В мене постає питання чого ж ці недокерівники не подають себе в ці списки, вони ж ХЕРОЇ і патріоти своєї країни!

Як виявляється такі патріоти перші давлять на тапок і їх ловлять потім на кордоні з іншою країною, мабуть забули всі коли ПЕС СІРКО на початку війни хотів злиняти за кордон із сім'єю, але не вийшло.

Нагадати як він забирав у підрозділу бронежилети собі в машину, щоб закрити скляні отвори, щоб його не поранило як він виїздив?

До яких пір ця гнида буде керувати людьми і вирішувати долю людей? Чому не послати до підрозділів МВС начальників? Полковників у яких вислуга за 25 років?

А я вам скажу чому.

Тому що непотріб недокерівників там не потрібен, він там користі не принесе. А в ДСНС таких багато сидить, які й досі отримують звання, медалі, пошани і т.п.

А хлопці і офіцери нижчих чинів пиздячать як не в себе. І це ніколи не ціниться. Я впевнений, що петиція яку подали на підпис нам навіть не допоможе. Бо ми як підлеглий о.с. завжди для вищих чинів влади були як раби і люди нижчих чинів, які нічого для них не вартували!

Питання до керівництва ДСНС України, пане Даник ви поки що т.в.о голови, але з часом все одно Вас призначать. То зробіть так будь ласка, щоб Вас підлеглі поважали, а керівники областей боялись, як вогню точно так само, як на пожежах — на яких вони не бувають, а УБД хочуть.

Якщо ви станете за звичайних офіцерів і пожежних, то ви станете великим керівником і за вас підуть ваші підлеглі, а ту шушваль при посадах в областях гоніть в три шиї на пенсію або в ЛЮТЬ куди вони хочуть запхати інших!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
СЛАВА ДСНС!

Джерело

Автор : Pysarskyi
Читайте також:
Світ
На 11-му році воєнної агресії РФ проти України громадяни наших держав-партнерів почали толерантніше ставитися до ворога. Москві це на руку.
вчора, 19:22
Опінії
У нас відсутній власний (національно спрямований) інформаційний простір. Дерусифікація фасадно здійснюється новітніми хунвейбінами.
12 липня, 07:17
Полтава
За п'ять місяців банки сплатили 16,5 млрд грн податку на прибуток, що в 1,6 раза більше, ніж торік.
09 липня, 17:05
Опінії
Історія Хорватії яку має вивчити українська влада
09 липня, 09:37
Політика
Мобілізація різко посилиться з 16 липня
03 липня, 16:15
Опінії
Сьогодні ти живеш так, як проголосував вчора…
29 червня, 19:34