Працівники колективу ПрАТ «Миргородкурорт» допомогли українським військовим

ПОЛТАВА
01.10.2014, 10:25
Працівники колективу ПрАТ «Миргородкурорт» допомогли українським військовим

Працівники курорту «Миргород» уже неодноразово надавали допомогу нашим військовим. А минулого понеділка, 29 вересня, представники структурних підрозділів «Миргородкурорту» в черговий раз зібралися, аби передати іще одну партію гуманітарної допомоги нашій армії. Кожен із працівників оздоровниці зробив одноденне відрахування із своєї заробітної плати, а керівники підрозділів навіть перерахували на цю допомогу половину свого місячного окладу.

Повідомили на сайті Миргородської міської ради.

На зібрані кошти було придбано військову амуніцію, а саме 100 бушлатів, 20 індивідуальних військових аптечок першої допомоги, 100 пар берців, 14 бронежилетів, 20 спальних мішків, 20 керематів, 40 комплектів термобілизни.

«Ми зібралися для того, щоб іще раз підтвердити любов наших людей до України, - сказав Генеральний директор ПрАТ «Миргородкурорт» Олександр Гавловський. - Підтвердити готовність стояти на захисті суверенітету, цілісності і незалежності нашої держави. Ця готовність поєднує і фронт, і тил. Ми впевнені, що ця перемога до нас прийде незабаром. І прийде вона скоріше, якщо наші військові будуть забезпечені всім тим необхідним , що їм сьогодні потрібно».

Закуплену за кошти працівників «Миргородкурорту» військову амуніцію було передано командиру військової авіачастини Олегу Гесю та представникам єдиного координаційного Центру Віталію Сєрову, Ользі Додух, Володимиру Святенчуку, Сергію Стариковському.


Читайте також:
Загрозою для здоров'я відпочивальників визнали воду у Дніпрі та Сухому Кагамлику, яка не відповідає чинним санітарно-гігієнічним нормам.
11:54
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
вчора, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
10 липня, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
10 липня, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
10 липня, 09:36