Праправнучка лондонського констебля встановила особу Джека-різника

СВІТ
18.07.2023, 16:00
Праправнучка лондонського констебля встановила особу Джека-різника
Фото: Google

Загадка понад сторічної давнини нарешті з'ясована, над нею билися криміналісти кількох поколінь, але результати були марними до тепер.

Про це в інтерв'ю впливовому британському виданню "The Telegraph" зізналася праправнучка лондонського поліціянта Сара Бакс Гортон, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Жінка стверджує, що встановила особистість Джека-різника (англ. Jack the Ripper), вивчивши медичні записи ХІХ століття, знайшовши відповідність фізичних особливостей маніяка зі свідченнями його жертв.

«Я вважаю, що легендарним серійним убивцею був чоловік на ім'я Гайам Гайамс. У нього була човгаюча хода і негнучка ліва рука. Також з описом збіглися його вік, статура та зростання. Гайамс жив у районі, де вбивали жінок. Крім того, він добре справлявся з ножем через специфіку роботи. Періодичність нападів можна пов'язати із психічним станом чоловіка. Він страждав від алкоголізму, параної та епілепсії, через це регулярно бив свою дружину. Ці дані розкрилися лише зараз, бо до 2015 року їхня конфіденційність захищалася законом», – зазначила Сара Бакс Гортон.

Окремо праправнучка констебля з Лондона додала, що ДНК-аналіз імовірного підозрюваного у серійних убивствах чоловіка, здійснених у XX столітті також став їй у нагоді під час з'ясування особи.

Насамкінець інформаційна агенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що молоді корейські ґанґстери влаштовують світські зустрічі, наслідуючі якудзу і мафію.

Праправнучка лондонського констебля встановила особу Джека-різника_1
Читайте також:
Світ
Попри фіаско військової операції у Ґазі, сіоністи відкрито декларують далекосяжну мету. Йдеться про захоплення арабських країн.
13:38
Світ
Власниками найбільших ядерних арсеналів залишаються США та росія. Китай до 2030 року за цим показником може зрівнятися з ними.
вчора, 15:30
Світ
Пекін вирішив протестувати обороноздатність Сеула руками своєї маріонетки із Пхеньяна. Як реагуватиме на такі дії Південна Корея, не ясно.
17 червня, 12:36
Світ
А Енергоатом закуповує старі російські ядерні реактори у Болгарії.
17 червня, 11:00
Світ
Військова стратегія сіоністської банди зіткнулася із суворою дійсністю. Терористи ХАМАС виявилися згуртованішими, ніж сподівалися у ЦАХАЛ.
16 червня, 19:52
Світ
Ображений на «колективний Захід» лівак Луїз Іназіу Лула да Силва нарешті висловився щодо швейцарського саміту. Йому близька позиція КНР.
16 червня, 16:29