Праправнучка лондонського констебля встановила особу Джека-різника

СВІТ
18.07.2023, 16:00
Праправнучка лондонського констебля встановила особу Джека-різника
Фото: Google

Загадка понад сторічної давнини нарешті з'ясована, над нею билися криміналісти кількох поколінь, але результати були марними до тепер.

Про це в інтерв'ю впливовому британському виданню "The Telegraph" зізналася праправнучка лондонського поліціянта Сара Бакс Гортон, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Жінка стверджує, що встановила особистість Джека-різника (англ. Jack the Ripper), вивчивши медичні записи ХІХ століття, знайшовши відповідність фізичних особливостей маніяка зі свідченнями його жертв.

«Я вважаю, що легендарним серійним убивцею був чоловік на ім'я Гайам Гайамс. У нього була човгаюча хода і негнучка ліва рука. Також з описом збіглися його вік, статура та зростання. Гайамс жив у районі, де вбивали жінок. Крім того, він добре справлявся з ножем через специфіку роботи. Періодичність нападів можна пов'язати із психічним станом чоловіка. Він страждав від алкоголізму, параної та епілепсії, через це регулярно бив свою дружину. Ці дані розкрилися лише зараз, бо до 2015 року їхня конфіденційність захищалася законом», – зазначила Сара Бакс Гортон.

Окремо праправнучка констебля з Лондона додала, що ДНК-аналіз імовірного підозрюваного у серійних убивствах чоловіка, здійснених у XX столітті також став їй у нагоді під час з'ясування особи.

Насамкінець інформаційна агенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що молоді корейські ґанґстери влаштовують світські зустрічі, наслідуючі якудзу і мафію.

Праправнучка лондонського констебля встановила особу Джека-різника_1
вибір редакції
Читайте також:
Світ
Туреччина зосереджена на отриманні F-16, а не на програмі F-35
вчора, 18:31
Світ
Бойовий пілот Аарон Бушнелл вимагав від адміністрації Джозефа Байдена вплинути на сіоністів. Він був проти масових убивств палестинців.
вчора, 12:34
Світ
У Південній Кореї рекордно зросла кількість шукачів притулку з росії
26 лютого, 17:36
Світ
Чим довше триває російська агресія, тим гострішими стають внутрішні проблеми всередині ЄС. Вихід тільки один: усіляко допомагати Україні!
26 лютого, 14:54
Світ
Цинізм не знає меж. Поки уряд Південної Кореї вкладається у перемогу України, сеульський автовиробник допомагає росії не програти війну.
25 лютого, 09:33
Світ
Апарат Odysseus американської приватної компанії здійснив успішну посадку в районі південного полюса Місяця.
23 лютого, 11:40