«Права справа»: На окупованій бойовиками території Луганщини зафіксували випадки смерті від голоду

УКРАЇНА
07.10.2014, 08:25
«Права справа»: На окупованій бойовиками території Луганщини зафіксували випадки смерті від голоду

На захопленій терористами території Луганської області зафіксували випадки смерті від голоду серед мирних жителів.

Цю інформацію повідомив голова громадської організації Громадянська ініціатива «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

За інформацією Снєгирьова, сигнал про такі випадки йому надали місцеві мешканці, котрі являються членами його організації, які стали свідками даних фактів.

«На території, підконтрольній бойовикам так званої «Луганській народної республіки», голодні люди вмирають і непритомніють. Так, вчора, 5 жовтня, в Алчевську, Луганської області, підконтрольному банді Олексія Мозгового, на зупинці громадського транспорту на вул. Металургів пенсіонерка знепритомніла від голоду», - поділився голова «Правої справи».

Крім цього, він розповів, що такі випадки не поодинокі на окупованих територіях.

«Зафіксовані навіть випадки голодної смерті. На території, окупованій «ЛНР», зарплату видають натурпродуктами. Луганщина повернулася до часів військового комунізму, до трудоднів та робіт за пайку», - наголосив Дмитро Снєгирьов.

За його словами, влада «ЛНР», котра взяла на себе відповідальність за ці території, не виплачує ні пенсії, ні інші соціальні виплати. Тоді як на фоні катастрофічного зубожіння більшості населення області відбувається активне збагачення окремої категорії мешканців – «націоналізовуються» торгівельні мережі, автозаправки і таке інше.

За даними активіста, наприклад, мережа магазинів «АТБ» , заправки «Східні ресурси» уже перейшли до рук окупантів.