Правляча на росії чекістська банда готується до життя без путіна

СВІТ
10 червня, 15:38
Правляча на росії чекістська банда готується до життя без путіна

Стають дедалі очевиднішими ознаки внутрішнього конфлікту у вищих колах російської влади

За останні дні в мережу зливається така колосальна кількість особистої інформації з різних міністерств і відомств, що ознаки переділу системи та «внутрішнього бурління», що легко ідентифікуються, відзначають коментатори, що відстежують конфлікт в путінській банді.

Силовий клан, що виглядає монолітним, також починає зливати «колег по цеху» - ФСБ проти ГРУ веде війну за переділ влади.

На цьому фоні головні грошові гаманці та члени силових відомств зайняті обговоренням постпутінської доби. І все частіше ці «кулуарні переговори» починають просочуватися в медіа.

Поки що рано ділити труп чекістського режиму. Проте тенденція очевидна - банда готується до життя без путіна: і це стає очевидним все сильніше з кожним днем.

Транзит не відбудеться найближчого тижня, місяця... Конфлікт на вершині лише демонструє сигнали, що система усвідомлює швидкий кінець існуючого порядку. І ця система не хоче тонути разом із путіним: вона - така вірна «опора президента» - займається вибудовуванням різних сценаріїв майбутнього для того, щоб план переділу Кремля почав реалізовуватися негайно після падіння «імперії карликів».

Правляча банда не хоче втрачати свою владу, тому шукає варіант використання трупа диктатора як плацдарму для закріплення біля трону.

Все це свідчить про те, що путін перестав виконувати функцію медіатора між кланами - він перестав гарантувати економічну безпеку злодіїв-олігархів та військово-стратегічну безпеку силовиків. І тепер мешканці Кремля дивляться на свого пахана, як на кульгаву качку, яка їм не потрібна.

Гра переходить у хворобливий і, швидше за все, кривавий ендшпіль.

«Економічний клан» у перемогу орди у війні не вірить. Він чекає, коли пройде буря, щоб знову повернутися в гру, не втративши активи. путін став ризиком збереження стану.

Усі чекають на закінчення війни. Але миру на обрії не видно. А тим більше того миру, який чекаю у Кремлі.

Перемога України змінить міжнародну конструкцію світу. Стара Європа може виявитися зайвою. Її місце займе новий альянс - Британія, Польща, Україна, країни Балтії, а також Туреччина та США.

путін хотів "новий світ". Він його отримає.

Орда займе в цьому світі своє звичне місце - бензоколонка на краю цивілізації - жебрак, обдертий, порожній, розвалений, відстала земля - ​​сировинний придаток Китаю та Заходу.

Читайте також:
Опінії
Росіяни мусять сприйняти як даність, що скасування "безвізу" для них – це лише дрібне покарання за злочини, вчинені їхньою армією в Україні.
14 серпня, 08:56
Опінії
Глуха стіна, що постала між нами, тепер вже forever.
04 серпня, 14:35
Політика
Для російських можновладців і їхнього багатомільйонного покірного населення "несвобода краща за свободу", але для українців воля понад усе.
04 серпня, 09:56
Політика
"Русскій мір" буде переможений не лише сучасною зброєю на полі бою, героїчною завзятістю й економічною ізоляцією, а головне – сенсами.
25 липня, 09:12
Опінії
Якщо нація цивілізована, то захищається. Як уміє і як може.
24 липня, 12:34