Правоохоронці США звинуватили венесуельський режим Ніколаса Мадуро у «наркотероризмі»

СВІТ
27 березня, 09:15
Правоохоронці США звинуватили венесуельський режим Ніколаса Мадуро у «наркотероризмі»

Американський генеральний прокурор Вільям Пелем-Барр оголосив низку урядовців Венесуели причетними до "наркотероризму".

Про це стало відомо 26 березня після спільної прес-конференції посадовців Державного департаменту і правоохоронців США, інформує видання "Reuters".

Вільям Пелем-Барр оголосив винагороду у розмірі майже 15 мільйонів доларів за інформацію, яка може призвести до арешту Ніколаса Мадуро, а також допоможе народу Венесуели вийти з глибокої економічної та політичної кризи.

«У нас є підтверджені дані щодо змови венесуельського режиму і колумбійських терористів. Їхньою метою була дестабілізація ситуації у США шляхом наводнення країни наркотиками», — заявив американський генеральний прокурор.

Своєю чергою лідер Венесуели вже назвав американську владу "нещасними людьми", звинувативши у брехні та расизмі.

Зазначимо, що обвинувальний акт, рідкісна акція Білого дому проти очільника конкретної закордонної держави, знаменує серйозну нову фазу боротьби Дональда Трампа проти Ніколаса Мадуро.

Читайте також:
Підконтрольні болівійській опозиції Сенат і Палата депутатів ухвалили закон, який спонукає тимчасовий уряд провести вибори голови держави.
02 травня, 10:05
Міністерство закордонних справ Чилі звинуватило аргентинського президента Альберто Фернандеса у лобіюванні своїх інтересів через опозицію.
27 квітня, 11:25
45-й еквадорський президент Рафаель Корреа, який проживає в Євросоюзі, засуджений на батьківщині за обвинуваченням у корупційних схемах.
08 квітня, 09:15
Найвища і найвідоміша природна пам'ятка Еквадору — водоспад Сан-Рафаель — дивним чином зневоднив.
01 квітня, 11:45
Країнами Південної Америки шириться не тільки смертельний вірус COVID-19, але й тюремні бунти пов'язані зі світовою пандемією.
23 березня, 12:00
Лідер венесуельської опозиції Хуан Ґуайдо закликав відновити боротьбу з режимом Ніколаса Мадуро.
12 березня, 11:25