У столиці Венесуели поновилися вуличні протести проти чинної влади

СВІТ
12 березня, 11:25
У столиці Венесуели поновилися вуличні протести проти чинної влади
Фото: Foreign Policy

Лідер венесуельської опозиції Хуан Ґуайдо закликав відновити боротьбу з режимом Ніколаса Мадуро.

З такою заявою голова Національної Асамблеї й тимчасовий президент Венесуели виступив у центрі Каркаса 10 березня, після завершення закордонної робочої поїздки.

Інформацію про це оприлюднило видання "The New York Times".

Вже наступного дня у середмісті венесуельської столиці відновилися вуличні заворушення за участі опозиції та поліції з застосуванням коктейлів Молотова і сльозогінного газу.

Щоби стримати протестувальників Ніколас Мадуро вранці 11 березня оголосив про проведення військових навчань на території Каракаса, а відтак державні установи оточено бронетехнікою та силовиками.

Станом на тепер правоохоронці спільно з армією здійснюють превентивні заходи — підозрілих осіб, як наближаються до урядового квартали затримують і відправляють на допити.

У столиці Венесуели поновилися вуличні протести проти чинної влади_1

Читайте також:
Підконтрольні болівійській опозиції Сенат і Палата депутатів ухвалили закон, який спонукає тимчасовий уряд провести вибори голови держави.
02 травня, 10:05
Міністерство закордонних справ Чилі звинуватило аргентинського президента Альберто Фернандеса у лобіюванні своїх інтересів через опозицію.
27 квітня, 11:25
45-й еквадорський президент Рафаель Корреа, який проживає в Євросоюзі, засуджений на батьківщині за обвинуваченням у корупційних схемах.
08 квітня, 09:15
Найвища і найвідоміша природна пам'ятка Еквадору — водоспад Сан-Рафаель — дивним чином зневоднив.
01 квітня, 11:45
Американський генеральний прокурор Вільям Пелем-Барр оголосив низку урядовців Венесуели причетними до "наркотероризму".
27 березня, 09:15
Країнами Південної Америки шириться не тільки смертельний вірус COVID-19, але й тюремні бунти пов'язані зі світовою пандемією.
23 березня, 12:00