​Правоохоронці затримали крадія, що тричі обчистив один і той же магазин

ПОЛТАВА
19.10.2014, 10:06
​Правоохоронці затримали крадія, що тричі обчистив один і той же магазин

Оперативники Київського райвідділу міліції міста Полтави нещодавно затримали тридцятичотирирічного полтавця, який протягом місяця зміг здійснити три крадіжки з одного й того ж магазину та винести загалом більше десяти пар взуття.

Повідомляє сайт УМВС України в Полтавській області.

Із заявою до міліціонерів звернувся власник магазину. Він повідомив, що під час проведення чергової інвентаризації виявив нестачу коштів на суму майже у сім тисяч гривень. Продавці в один голос заявили, що помилитись під час розрахунку з покупцями на таку суму просто не могли, тому дійшли висновку, що торговий заклад хтось обікрав.

«У ході розслідування кримінального провадження, яке було розпочате відразу після отримання заяви потерпілого, - розповів начальник Київського РВ ПМУ підполковник міліції Сергій Махно, - ми переглянули відео з камер спостереження, які знаходяться в самому магазині та поруч із ним. Під час перегляду оперативники звернули увагу на те, що в кадрі декілька разів у різні дні з’являвся чоловік, якого вони раніше неодноразово затримували за скоєння різного роду крадіжок. Це, звичайно, могла бути і випадковістю, але подібну обставину потрібно було перевірити».

Коли працівники міліції навідались за місцем проживання раніше судимого полтавця, то виявилось, що його часта поява в даному магазині зовсім не є випадковістю. Під час спілкування з працівниками міліції чоловік зізнався, що він тричі викрадав взуття із даного магазину. Непомітно для продавців, він клав декілька пар взуття до своєї сумки та спокійно виносив з приміщення. У подальшому викрадене взуття злодій продавав незнайомим особам на ринку, а те що не встиг продати, три пари кросівок, - добровільно видав працівникам міліції.

Зважаючи на всі обставини, відповідно до санкції частини 2 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена повторно) на злодія взуття тепер чекає відповідальність у виді обмеження або позбавлення волі на строк до п’яти років, а на продавців та охорону магазину за подібний догляд за товаром – дуже неприємна розмова з власником торгового закладу.


Читайте також:
Згідно з повідомленням, у жінки сталося загострення хронічної гастроентерологічної хвороби.
13:32
В однієї з жінок, що перебувають на карантині, підвищилася температура.
13:15
22 лютого всі охочі полтавці мали змогу відвідати мотиваційну лекцію Тетяни Воротіліної.
13:10
21 лютого полтавці завітали на незвичайну екскурсію з елементами театралізації до Краєзнавчого музею.
вчора, 13:05
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
21 лютого, 11:47
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
21 лютого, 08:40