Представники ГС «Останній Бастіон» відвідали деокуповану Харківщину

ВІЙНА
04.10.2023, 10:00
Представники ГС «Останній Бастіон» відвідали деокуповану Харківщину

Учасники громадської спілки відвідали визволені райони Слобожанщини та села Донецької області, щоб допомогти народу.

Напередодні погіршення погодних умов члени ГС «Останній Бастіон» разом із пастирем Дмитром Лаптєвим надали матеріальну допомогу мешканцям деокупованих територій, провели аналіз потреб місцевого населення на осінньо-зимовий період.

Представники ГС «Останній Бастіон» відвідали деокуповану Харківщину_1Представники ГС «Останній Бастіон» відвідали деокуповану Харківщину_2Представники ГС «Останній Бастіон» відвідали деокуповану Харківщину_3Представники ГС «Останній Бастіон» відвідали деокуповану Харківщину_4Представники ГС «Останній Бастіон» відвідали деокуповану Харківщину_5

Як зазначив пастир Дмитро Лаптєв, який з початку широкомасштабної агресії обігрів, нагодував, подбав Божою допомогою про тисячі військових і цивільних, подібні виїзди разом із членами ГС «Останній Бастіон» до деокупованих територій з метою допомоги постраждалим від кацапської агресії та бездіяльності української влади є регулярними та системними.

На черзі черговий виїзд.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Війна
Поки чиновники із депутатами всіх рівнів набивають свої кишені грошвою, українці віддають останнє. Ми живемо у різних світах.
16 травня, 12:31
Життя
Велика Едіт Піаф. У неї був не тільки прекрасний голос, а й прекрасне, щире серце!
25 березня, 15:45
Полтава
Коли нація згуртована спільною ідеєю, ворогам (зовнішнім і внутрішнім) її не перемогти. Українці це доводили неодноразово в історії.
24 березня, 18:11
Полтава
Кожна гривня, передана на потребу захисників, вартує сотні. Особливо, коли жертвують найменші українці, чиє життя боронять фронтовики.
17 січня, 14:23
Полтава
Коти, собаки і кури перебували на обмеженій зусібіч водою території практично в ізоляції. На допомогу прийшли рятувальники з волонтерами.
14.12.2023, 12:48
Позиція
Пастир Дмитро Лаптєв з членами Останнього Бастіону відвідали деокуповані території. На яких проживають покинуті Зеленським люди.
15.11.2023, 08:06