Прем’єр Словаччини відмовив Україні у постачанні зброї після розмови з Денисом Шмигалем

ПОЛІТИКА
05.12.2023, 11:07
Прем’єр Словаччини відмовив Україні у постачанні зброї після розмови з Денисом Шмигалем

Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо відмовив Україні у зброї та заявив, що не вірить у військове вирішення конфлікту в Україні.

Про це Роберт Фіцо повідомив у Фейсбуці за підсумками телефонної розмови із прем’єром України Денисом Шмигалем.

«1. Виключив постачання зброї та боєприпасів з військових та держскладів.

2. Ми не віримо у військове вирішення конфлікту в Україні, бо воно призводить лише до непотрібного безрезультатного кровопролиття.

3. Наші національні інтереси іноді не збігаються з інтересами України, тому я підтвердив, що ми продовжимо забороняти імпорт української сільгосппродукції на словацьку територію, бо інакше йтимемо проти власних фермерів.

4. Словаччина підтримує європейську перспективу України та Молдови, але разом із країнами Західних Балкан» — написав Фіцо.

Прем’єр Словаччини відмовив Україні у постачанні зброї після розмови з Денисом Шмигалем_1

«Останній Бастіон» нагадує читачам, що Роберт Фіцо прагне повернути в Словаччині ту систему і режим, який він уособлює. Це режим, у першу чергу, антизахідний, ізоляціоністський, популістський, проросійський, а відтак — антиукраїнський. Саме цей режим дозволить Фіцо уникнути ще більшого приниження, ніж втрата влади, — кримінальних справ із загрозою реального ув'язнення.

Читайте також:
Війна
Європейські союзники планують посилення в Арктиці.
13 січня, 09:00
Світ
Мая Санду підтримала б об’єднання країни з Румунією за умови проведення референдуму щодо цього питання.
12 січня, 17:44
Світ
Сміливість африканських країн зумовлена відсутністю важелів тиску з боку Білого дому
12 січня, 09:35
Світ
Німеччина може запропонувати союзникам по НАТО створити нову спільну місію для моніторингу й захисту безпеки в Арктичному регіоні.
12 січня, 08:31
Світ
Демократ Тед Ліу, ветеран ВПС США, просить американських військових не виконувати наказ про вторгнення до Гренландії.
11 січня, 14:24
Світ
Трамп пригрозив Данії силовим сценарієм захоплення Гренландії.
10 січня, 08:35