Презентація новодруків про українських дисидентів, УНСОвців та нових Героїв України

ПОЛТАВА
30.06.2021, 14:22

Становлення добровольчого руху пострадянської доби.

В Полтаві відбулась довгоочікувана презентація новодруків від видавництва Zалізний Тато «Анатолій Лупиніс. Гуру вільних радикалів» та «Гаряча осінь 93-го». 

За словами Дмитра Савченка, засновника видавництва «Залізний тато», без сприяння Геннадія Сікалова світ би не побачив стратегічно важливих книг, які ще раз націлюють читача слідувати яскравим прикладам Героїв України. Саме таку постать описує у своїй роботі Дмитро Савченко. Знаючи «дядю Толю» особисто, він переказує читачу найяскравіші сторінки його життя та подвиги проти «системи». 

Постать Лупиноса перебуває у непорушному пантеоні знакових дисидентів таких як В. Стус, Є. Світличний, П. Григоренко, Л. Лук’яненко, І. Кандиба, Л. Плющ, В. Чорновіл. На відміну від перелічених вище учасників антирадянського руху, Анатолій Лупиніс завжди був уособленням радикального націоналізму і не мав жодних симпатій до демократичного і ліберального векторів дисидентської думки.

Анатолій Лупиніс є засновником легендарної парамілітарної формації УНА-УНСО, котра з початку 1990-их виявилася флагманом українського націоналізму. Саме завдяки його зв’язкам та ініціативі українські добровольці з’являються у гарячих точках Кавказу, як сила котра опонує московським колонізаторам-окупантам. Основу книги складатимуть інтерв’ю з його друзями та сучасниками, котрі пройшли в ногу з одіозним дисидентом впродовж окремих періодів життя.

В книзі «Гаряча осінь 93-го» розкрито звивистий шлях українських добровольців під час однієї з найзаплутаніших сторінок війни у Грузії.

Це саме той випадок, коли сьогодні ти воюєш разом з грузинами проти росіян, а завтра разом з росіянами проти інших грузинів-звіадистів.

Герої книги вичерпно відповідають на питання про те, яким чином усе це сталося. Розкривають хитросплетіння місцевої політики, відкривають для нас залаштунки процесу, який бачили на власні очі, дають живі оцінки живим людям, а також не пасуть задніх у бойових діях. 

Видання можна замовити на сайті www.zalizniytato.org.ua

Читайте також:
Історія
Не було у славістів улюбленішого заняття, ніж розшифровувати наше все - найголовнішу пам'ятку нашої писемності «Слово о полку Ігоревім».
12.07.2023, 12:35
Мистецтво
Поки російські окупаційно-терористичні сили та кремлівська пропаганда налаштовують світ проти себе, в Японії взялися возвеличувати чеченців.
05.05.2022, 07:16
Полтава
Учасник бойових дій на Сході України Андрій Кириченко провів для земляків із Пирятинської громади ліричний захід.
16.08.2021, 10:37
Полтава
У Лубенській публічній бібліотеці імені Володимира Малика відбувся І етап конкурсу "Найкращий читач Полтавщини".
23.07.2021, 14:00
Політика
Мер Києва видав ілюстровану книгу під назвою "Хто не чув, то побачить".
26.11.2020, 18:28
Політика
Видавництво «Vivat» видасть ще 15 тисяч примірників книги.
22.10.2020, 16:29