Президент Бразилії взявся за леґалізацію вогнепальної зброї для населення

СВІТ
23.04.2021, 09:48
Президент Бразилії взявся за леґалізацію вогнепальної зброї для населення

Жаїр Мессіаш Болсонару видав одразу 4 укази, які полегшують доступ громадян Бразилії до вогнепальної зброї.

Йдеться про короткоствольну, довгоствольну і не автоматичну стрілецьку зброю, поінформувало видання "Folha de São Paulo".

Фактично, запроваджені зміни збільшують не тільки кількість законних власників револьверів і рушниць на всій території країни, а й число придбаної громадянами зброї включно з боєприпасами.

Вже зараз повнолітні бразильці можуть купити до 30 рушниць із набоями задля мисливства й до 60 пістолетів – для практикування спортивної стрільби.

«Уся діяльність Болсонару на посаді президента – загроза нашій демократії. Він хоче підірвати наші усталені інституції та нівелювати всі досягнення з побудови правового громадянського суспільства, щоби у таких як він була леґальна можливість взяти владу шляхом збройного державного перевороту», – розкритикував президентські укази конґресмен-соціаліст Марселу Фрейшу.

Інакшу думку висловлюють прихильники Жаїра Болсонару, які на загал схвалюють його останні рішення.

«Народ у захваті від свого президента. Адже, хто не знав, стрільба – це спорт. А демонізація зброї є частиною диктаторського плану лівих сил, які просто прикриваються гаслами про коронавірус», – прокоментував укази свого батька бразильський конґресмен Едуарду Болсонару.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що голова комітету Верховної Ради України з національної безпеки виступив за леґалізацію короткоствольної зброї.

Читайте також:
Політика
Криза влади у Лімі загострюється через небажання прихильників колишнього голови держави Педро Кастільо домовитися з опозицією.
27 січня, 14:30
Світ
Кремль намагається шукати військових союзників серед "країн-ізгоїв"
17.02.2022, 14:43
Світ
Аргентинський президент-соціаліст Альберто Фернандес оголосив про намір повернути спірний із Великою Британією архіпелаг.
10.02.2022, 11:07
Світ
Колишній сільський учитель, а нині ультралівий президент Республіки Перу Петро Кастільо може втратити найвищу державну посаду.
08.12.2021, 11:39
Світ
Чинний президент Венесуели й колишній водій шкільного автобуса Ніколас Мадуро висловив бажання домовитися "полюбовно" з опозицією.
26.07.2021, 11:24
Світ
Поки Володимир Зеленський нервово вживає айкоси та думає про рейтинґи, Жаїр Мессіаш Болсонару допомагає тисячам співгромадянам.
19.06.2021, 16:15