COVID-19 як причина для імпічменту президента Бразилії

СВІТ
17 квітня, 11:23
COVID-19 як причина для імпічменту президента Бразилії
Фото: Poder360

На тлі зростання кількості заражених коронавірусом бразильців представники опозиції запропонували усунути з посади президента країни.

Жаїра Мессіаша Болсонару звинувачують у неконтрольованості санітарно-епідеміологічної ситуації, поінформувало видання "The Washington Post".

Опозиціонери з-поміж лівих парламентських партій наразі збирають підписи серед своїх прибічників, аби леґітимізувати всенародний імпічмент.

За їх словами, саме бразильський президент, нібито через його правоконсервативні погляди, довів країну до масштабної соціально-економічної кризи.

«Болсонару не бачить у COVID-19 загрози життю і здоров'ю наших громадян. Це катастрофа всієї системи охорони здоров'я. Президент мусить відповідати за свої недолугі вчинки, які призвели до тисяч смертей у Бразилії», – йдеться у колективній заяві опозиції, поданій на розгляд Верховному суду країни.

Натомість урядова коаліція за підтримки вулиці закликала політичних противників не маніпулювати фактами, адже наявний стан бразильської медицини теперішня президентська адміністрація успадкувала від попередників.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Жаїру Болсонару, якого ЗМІ часто називають "бразильським Трампом", слід готуватися до жорсткої виборчої кампанії-2022.

Читайте також:
Чинний президент Венесуели й колишній водій шкільного автобуса Ніколас Мадуро висловив бажання домовитися "полюбовно" з опозицією.
26 липня, 11:24
Поки Володимир Зеленський нервово вживає айкоси та думає про рейтинґи, Жаїр Мессіаш Болсонару допомагає тисячам співгромадянам.
19 червня, 16:15
Аргентинський президент-соціаліст Альберто Фернандес знову опинився у центрі міжнародного скандалу.
10 червня, 09:37
Боротьба з коронавірусом стала причиною блокування відеороликів із Жаїром Мессіашом Болсонару на платформі, що належить корпорації "Google".
29 травня, 13:37
Жаїр Мессіаш Болсонару видав одразу 4 укази, які полегшують доступ громадян Бразилії до вогнепальної зброї.
23 квітня, 09:48
Лідерами вподобань перуанських виборців є ультралівий кандидат Педро Кастільо і його правоконсервативна опонентка Кейко Фухіморі.
15 квітня, 08:01