COVID-19 як причина для імпічменту президента Бразилії

СВІТ
17 квітня, 11:23
COVID-19 як причина для імпічменту президента Бразилії
Фото: Poder360

На тлі зростання кількості заражених коронавірусом бразильців представники опозиції запропонували усунути з посади президента країни.

Жаїра Мессіаша Болсонару звинувачують у неконтрольованості санітарно-епідеміологічної ситуації, поінформувало видання "The Washington Post".

Опозиціонери з-поміж лівих парламентських партій наразі збирають підписи серед своїх прибічників, аби леґітимізувати всенародний імпічмент.

За їх словами, саме бразильський президент, нібито через його правоконсервативні погляди, довів країну до масштабної соціально-економічної кризи.

«Болсонару не бачить у COVID-19 загрози життю і здоров'ю наших громадян. Це катастрофа всієї системи охорони здоров'я. Президент мусить відповідати за свої недолугі вчинки, які призвели до тисяч смертей у Бразилії», – йдеться у колективній заяві опозиції, поданій на розгляд Верховному суду країни.

Натомість урядова коаліція за підтримки вулиці закликала політичних противників не маніпулювати фактами, адже наявний стан бразильської медицини теперішня президентська адміністрація успадкувала від попередників.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Жаїру Болсонару, якого ЗМІ часто називають "бразильським Трампом", слід готуватися до жорсткої виборчої кампанії-2022.

Читайте також:
Жаїр Мессіаш Болсонару видав одразу 4 укази, які полегшують доступ громадян Бразилії до вогнепальної зброї.
23 квітня, 09:48
Лідерами вподобань перуанських виборців є ультралівий кандидат Педро Кастільо і його правоконсервативна опонентка Кейко Фухіморі.
15 квітня, 08:01
Відомий еквадорський фінансист Ґільєрмо Лассо Мендоса несподівано переміг на президентських виборах, що відбулися напередодні у неділю.
12 квітня, 12:13
Перуанський бізнесмен і праворадикальний політик Рафаель Лопес Альяґа оголосив про намір балотуватися на посаду президента країни.
19 березня, 08:01
Колишній болівійський лідер — соціаліст Ево Моралес повернувся на батьківщину після річної відсутності.
13.11.2020, 08:51
Більшість депутатів перуанського Конґресу проголосувала за імпічмент голові держави Мартіну Віскаррі.
10.11.2020, 11:26